Pİ ANALİTİK DERSHANESİ'NDEN ÖĞRENCİLERİNE TABLET BİLGİSAYAR

Bilgiyi teknoloji ile birleştirerek öğrencilerine daha iyi bir eğitim vermeyi hedefleyen Denizli Pi Analitik Dershanesi, yeni dönem için kayıt yaptıran tüm öğrencilerine tablet hediye ediyor.

Denizli Pi Analitik Dershanesi eğitim atağına devam ediyor. Öğrencilerine daha iyi bir öğrenim sağlamak isteyen dershane yetkilileri, yeni dönem kaydı yaptıran tüm öğrencilerine ücretsiz tablet dağıtımına başladı.
 
Pi Analitik Dershanesi kurucularından Şaban Varol, öğrencileri kitap taşıma eziyetinden kurtararak tablet uygulamasına geçtiklerini ifade etti. Dershanede gösterecekleri tüm konuları tablete yüklediklerini, zaman zaman yapacakları güncellemelerle yeni konular ilave edeceklerini belirten Varol, şöyle konuştu:

“Çağımız teknoloji çağı. Öğrencilere anlattığımız konuları görüntülü olarak tabletlere de yükledik. Artık çocuklar derste takıldıkları bir konuyu rahatlıkla tabletlerinden tekrarlayıp daha rahat anlayacaklar. Yeni dönemde dershanemize kayıt olan öğrencilerimize tabletleri ücretsiz olarak dağıtmaya başladık. Onlara cihazlarını dengeli kullanmaları gerektiğini, bunun sadece oyun oynama aracı olmadığını anlatıyoruz. Bu konuda sürekli takipte olacağız.”

Tabletleri alan öğrenciler ise, dershane yetkililerine teşekkür ederek, çok mutlu olduklarını, artık ders çalışırken hiç zorlanmayacaklarını söyledi.


Yorumları göster (0)

Eğitim kategorisinde en çok okunanlar

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ