ŞAİR MUSA MERT ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

Denizli İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Doğa Koleji işbirliği ile hazırlanan Kariyer Günleri Kapsamında Konya Selçuklu Şems-i Tebrizi Anadolu İmam Hatip Lisesi'nde Meslek Dersleri Öğretmeni ve aynı zamanda yazar ve şair olan Musa Mert öğrencilerle bir araya geldi.

Denizli Servergazi İmam Hatip Ortaokulu Konferans Salonunda gerçekleştirilen programa İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Şube Müdürü Mustafa Vural, Eğitimci-Yazar Musa Mert, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz yaptığı açılış konuşmasında “Değerli meslektaşımız Konya’dan bizler için buralara kadar geldi. Kendisi deneyimlerini sizlere aktaracak. Sevgili gençler hedefinizi iyi belirleyiniz. Bugünlerden hedeflerinize doğru emin adımlarla ilerleyiniz. Hedefleriniz için bugünü milat olarak görün. Hiçbir şey için geç kalmış sayılmazsınız. Önünüzde çok yıllarınız var. Size en önemli tavsiyem çok kitap okuyun ve derslerinize günü gününe çalışın. Değerli meslektaşıma da ilimize geldikleri için teşekkür ediyorum” dedi. Eğitimci-Yazar ve Şair Musa Mert; “Öğrenci Sorunları” semineri ile gençlere kendilerini bulma ve tanımaları doğrultusunda önerilerde bulundu.

Programda İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz, Denizli eğitimine yaptığı bu güzel katkılardan dolayı Musa Mert’e plaket ve teşekkür belgesi takdim etti.

 

Henüz bu habere yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapın!

Eğitim kategorisinde en çok okunanlar

Döviz bilgileri TCMB'ndan alınmaktadır

DOLAR

4.7044

EURO

5.4809

STERLİN

6.2430

DENİZLİ

En Yüksek 21°
En Düşük 21°

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ