SADIKLAR PEUGEOT FİLO SATIŞLARINDA ÖNCÜ

 

Sadık Grubu bünyesinde, Mayıs 2010 yılında Denizli otomotiv pazarında satış ve servis olarak hizmet vermeye başlayan Sadıklar Peugeot, Denizli ve çevre illerdeki Peugeot tutkunu otomobil kullanıcılarına layığı ile hizmet vermek için çaba göstermektedir.

Her işe, her ihtiyaca uygun güçlü çözümler sunan Sadıklar Peugeot, hafif ticari ve binek ürün gamının üstün performansı, düşük yakıt tüketimi, uzun bakım aralıkları ve yüksek konfor seviyesi ile Hafif ticari ve binek araç ürün yelpazelerindeki çeşitliliği ile geniş bir hedef kitleye cevap vererek Pazar payını arttırmayı hedeflemektedir.

Sadıklar Peugeot, günden güne artan satış adetleri ve ürün gamındaki çeşitlilik ile Müşteri memnuniyetine verdiği önem, Aktif, girişken, deneyimli, modern,  alanında eğitimli, statü sahibi çalışanları ile markayı daha üst düzeylere taşımanın vaadinde bulunuyor. Modern, stil sahibi, zor beğenen, çevre koruma bilincine sahip bir müşteri kitlesi ile birlikte profesyonel müşterilerin de beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

Sadıklar Peugeot 1,5 yıl gibi kısa bir süre içerisinde başarıdan başarıya koşarak gerek Denizli ilinde gerekse bölgede bu kadar kısa bir süre içinde satış adetleri ve göstermiş oldukları başarılar ile Peugeot Türkiye bünyesinde hizmet vermeye başlayan yeni açılan bayiler arasında ve bölgesinde bulunan bayilere oranla gelişme ve Pazar payını artırma oranına göre de iyi bir yerde bulunmaktadır.


Yorumları göster (0)

Ekonomi kategorisinde en çok okunanlar

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ