AK PARTİ DENİZLİ'DE HEDEF, 300 BİN ÜYE

AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz, ilde üye sayısını 300 bine çıkartmak için kapsamlı şekilde çalışacaklarını belirterek, "2019 yılına kadar bu hedefi tutturmak için yapılacak çalışmaları, ilçe teşkilatlarımızla tekrar gözden geçirdik. Daha fazla vatandaşımıza ulaşabilmek için neler yapabiliriz, istişare ettik" dedi.

Geçen haftalarda kongreleri tamamlanan Tavas, Çivril ve Serinhisar ilçe başkanlıkları AK Parti Denizli İl Başkanı Necip Filiz ile istişarelerde bulundu. Kongresi tamamlanan diğer ilçe teşkilatları; Acıpayam, Babadağ, Çameli, Kale ve Honaz'ın da bu hafta içinde il başkanlığına ziyaret gerçekleştireceği belirtildi.

İlk günkü aşkla, büyük bir heyecan ve hırsla yenilenen ilçe teşkilatlarının hemen göreve başladıklarını belirten Filiz, "Mahalle ve sandık görevlilerini yeniden gözden geçirme ve sandıktaki seçmenlerini tek tek ziyaret planlama direktiflerini teşkilatlarımıza ilettik. Yerel yönetim ve STK'lar ile birlik ve beraberlik içinde vatandaşa dokunan özde faaliyetler yapmalarını talimatlarını verdik" dedi. Tekrar ilk günkü heyecanla yollara düşerek, kapı kapı dolaşıp, tek tek vatandaşlarla görüşeceklerini ifade eden Filiz, "Denizli ilimizdeki üye sayımızı 300 bine çıkartmak için, hedef 300 bin üye faaliyetlerimize daha da kapsamlı bir şekilde hız vereceğiz. 2019 yılına kadar bu hedefi tutturmak için yapılacak çalışmaları ilçe teşkilatlarımızla tekrar gözden geçirdik. Daha fazla vatandaşımıza ulaşabilmek için neler yapabiliriz istişare ettik. Önümüzdeki günlerden itibaren her daim yanında olduğumuz vatandaşlarımızın arasında yeni ilçe yönetimimizdeki arkadaşlarımızı daha sık göreceksiniz" diye konuştu.

 

Henüz bu habere yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapın!

Güncel kategorisinde en çok okunanlar

VEFAT EDENLER

  • YAKUP DOĞANHİLAL CAMİİ Çakmak Mezarlığı
  • DURMUŞ GÜNGÖRMAHALLE CAMİİ Cevizli Mezarlığı
  • BEKİR TÜRKMAHALLE CAMİİ Çakır Mezarlığı
  • ÖMER KABAKMAHALLE CAMİİ Karabedirler Mezarlığı
  • TÜRKAN ALKANNAKİL EDİLEN YERDE Nakil Gidenler
  • OSMAN ÇOLAKMAHALLE CAMİİ Honaz Mezarlığı
  • RAMAZAN ULUTAŞMAHALLE CAMİİ Kozlar Mezarlığı
Döviz bilgileri TCMB'ndan alınmaktadır

DOLAR

3.9329

EURO

4.8482

STERLİN

5.5113

DENİZLİ

En Yüksek 16°
En Düşük 16°

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ