BAŞKAN ZOLAN İFTARDA İLBADI MAHALLESİ SAKİNLERİYLE BULUŞTU

Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından her gün farklı bir mahallede düzenlenen gönül sofrası İlbadı Mahallesi'nde kuruldu. 

Denizli Büyükşehir Belediyesinin geleneksel hale getirdiği mahalle iftarı programı İlbadı Mahallesi'ne taşındı. Mehmet Gazi Cami önünde düzenlenen iftara, Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, eşi Berrin Zolan, beraberindekiler ve mahalle sakinleri katıldı. İftara gelen vatandaşları tek tek selamlayan Başkan Zolan, ramazanlarını tebrik etti. Vatandaşlarla birlikte dua edip orucunu açan Başkan Osman Zolan, basın mensuplarına yaptığı açıklamada, İlbadı'nın Denizli'nin kadim mahallerinden birisi olduğunu belirtti. İlbadı Mahallesi'nin alt yapısını baştan aşağı yenilediklerini, üst yapısının ise tamamlanmak üzere olduğunu kaydeden Başkan Osman Zolan, "Her yıl olduğu gibi bu yıl da iftar soframızı İlbadı Mahallemizde kurduk. Allah'ım kabul etsin. Burada vatandaşlarımızla gönül bağımız hep güçleniyor. Bundan sonra da aynı duygularla beraber olmayı Allah'ım nasip etsin" dedi.

"HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞI YAPMAYA HAZIRIZ"
İlbadı'da içme suyu ve kanalizasyon hatlarının baştan aşağı değiştiğini, yağmur suyu hatlarını yeni döşediklerini ifade eden Başkan Osman Zolan, "Üst yapıda ana arterleri Büyükşehir Belediyesi, sokaklarımızı ilçe belediyelerimiz yapıyor. Burada yüzde 80'i tamamlanmış durumda, bittiğinde mahallemiz mükemmel hale gelecek. Gelecekte sıkıntı olmaması için her türlü fedakarlığı yapmaya hazırız ve çalışmaya da devam ediyoruz" diye konuştu. Başkan Zolan, "Ben hemşehrilerimizin şimdiden Ramazan Bayramlarını ve Kadir Gecelerini tebrik ediyorum. Allah'ım dualarımızı kabul eylesin. İnşallah her şey daha güzel olacak" dedi. 

Henüz bu habere yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapın!

Güncel kategorisinde en çok okunanlar

VEFAT EDENLER

  • HÖRÜ TÜRKGÜLSÜMMAHALLE CAMİİ Tekkeköy Mezarlığı
  • YAŞAR BİLGİÇMAHALLE CAMİİ Asri Mezarlık
  • ALİ BALCIULU CAMİİ Asri Mezarlık
Döviz bilgileri TCMB'ndan alınmaktadır

DOLAR

4.7454

EURO

5.4891

STERLİN

6.2352

DENİZLİ

En Yüksek 20°
En Düşük 20°

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ