BU MEDYUM BİR BAŞKA

Aydın’ın Bozdoğan İlçesi’nde yaşayan ve sıra dışı çalışmaları ile dikkat çeken Aydınlı ‘Mehmet Hoca’ adlı medyum, mesleki birikimleri ile korku filmi senaristlerine de danışmanlık hizmeti verdiğini belirtti. Türk Patent Enstitüsü’nden adını 'Aydınlı Mehmet Hoca' olarak tescil ettiren medyum, yoğun ilgi nedeniyle 12 kişiyi istihdam ettiğini belirtti.

Aydın Bozdoğan’da bulunan merkezinin Denizli, Bodrum ve Mardin’de şubeleri olduğunu ve talepleri karşılayamaz hale geldiğini belirten Mehmet Pala, çağrı merkezi kurduğunu ve şu anda 12 kişiyi istihdam ettiğini söyledi. Türk Patent Enstitüsü’nden adını 'Aydınlı Mehmet Hoca' olarak tescil ettiren medyum; alternatif tedavi, parapsikoloji ve metafizik dallarında vatandaşlara hizmet verdiğini kaydetti. Mehmet Pala, “Gelenlere önce doktora gitmelerini söylüyorum. Doktor raporlarını görmeden kimseye bakım işlemi yapmıyorum. Buna rağmen çok ciddi bir yoğunluk var” dedi.

“KORKU FİLMLERİNE DE DANIŞMANLIK HİZMETİ VERİYORUM”
Kendisine gelenlerin genellikle alternatif tedaviyi denemek isteyen hastalar olduğunu kaydeden Aydınlı Mehmet Hoca adıyla tanınan Mehmet Pala, “Fitoterapi ve diğer alternatif tedavi yöntemlerini uyguluyorum. Ünlü isimlerin yanı sıra zaman zaman tanınmış kişiler de ziyaret ediyor. Bazı korku filmleri için danışmanlık hizmeti de veriyoruz. Musallat, cin ve büyü gibi konuları işleyen korku filmlerinin senaristleri bizim başımızdan geçen olayları dinleyip not alıyor” diye konuştu.

“ŞİFAYI ÖNCE HASTANEDE ARAYIN”
İnsanlara önceliklerinin modern tıp olması gerektiğini söyleyen Medyum Mehmet Pala, “Vatandaşlarımıza şifayı ilk olarak hastanelerde, doktorlarda aramaları gerektiğini tavsiye ediyoruz. Alternatif tedavi yöntemleri bir sonraki aşama olarak denenebilir. Başarılı olduğumuz birçok hasta var. Ancak modern tıbbın yetersiz kaldığı veya denenmek istenileceği zamanlarda biz devreye girmeliyiz. Bu vesileyle istismar edilen vatandaşlarımızı da uyarmak istiyoruz” dedi. (İHA)

Henüz bu habere yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapın!

Güncel kategorisinde en çok okunanlar

Döviz bilgileri TCMB'ndan alınmaktadır

DOLAR

4.0640

EURO

4.9468

STERLİN

5.6542

DENİZLİ

En Yüksek 14°
En Düşük 14°

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ