DENİZLİ’NİN YENİ TATLI DURAĞI: FARUK GÜLLÜOĞLU BAKLAVALARI

Yurtiçinde ve yurtdışında “baklava” denince akla gelen ilk marka olan Faruk Güllüoğlu Baklavaları, Türkiye zincirinin 69’uncu şubesini Denizli-İzmir Asfaltı üzerindeki eski Honda Plaza binasında açtı. Açılışa Denizli Valisi Hasan Karahan da katıldı.

Baklavacı Güllüoğlu istikrarlı bir şekilde büyümeye devam ediyor. Bu kapsamda Faruk Güllüoğlu Baklavaları Türkiye genelindeki 69’uncu şubesini Denizli’de açtı. Düzenlenen açılış törenine Denizli Valisi Hasan Karahan,  Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Gökoğlan, Faruk Güllüoğlu Baklavaları Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Göç, Şirketin Ortaklarından AYKA A. Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Aygün Özen, Kubilay Sulak, Hüseyin Kaya, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcı Abdullah Ercan ve çok sayıda davetli katıldı. Açılış konuşmasını; Denizli Valisi Hasan Karahan ve Faruk Güllüoğlu Baklavaları Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Göç yaptı. Konuşmaların ardından protokol üyelerinin kurdele kesmesiyle açılış gerçekleşti. Daha sonra misafirler mağazayı gezerek birbirinden farklı ürünleri inceledi.

“YENİ ŞUBELER AÇARAK ÜLKE EKONOMİSİNE KATKI SAĞLIYORUZ”
Törenin açılışında konuşan Baklavacı Güllüoğlu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Göç, “Ocak ayından bu yana şirket yönetiminde görevliyiz. O günden bu yana şirketin kar oranını yüzde 20-30 düzeyinde arttırdık. Yeni şubeler açarak ülke ekonomisine katkılar koyuyoruz. Bugün Denizli’de 69’uncu mağazamızı açmanın mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

“YENİ MAĞAZANIN HAYIRLAR GETİRMESİNİ DİLİYORUM”
Vali Hasan Karahan ise, “Faruk Güllüoğlu markasını bugün Denizli’mize kazandıran başta Hasan Göç ve şirketin ortaklarına çok teşekkür ediyorum. Türkiye genelinde bilinen bu markanın büyüyerek ülke ekonomisine katkı sağlaması bizleri sevindiriyor. Yeni mağazanın hayırlar getirmesini diliyorum. Denizli tekstili ile meşhur. Denizli’ye farklı bir sektör kazandırmak da güzel olacaktır” diye konuştu.

“DENİZLİ- ANTALYA GİRİŞİNE DE BİR MAĞAZA AÇMAYI PLANLIYORUZ”
Baklavacı Güllüoğlu ortaklarından Aygün Özen mağaza hakkında bilgiler aktardı. Özen; “Antalya’da hizmet veren 2 tane Frenchasing mağazamız var. Denizli’de de böyle bir ihtiyaç olduğunu gördük. Buraya gelip araştırma yaptık ve bu yeri bulduk. Denizli Merkez’de bir şirket kurduk. Denizli’den de ortağımız oldu. Kısa bir sürede mağazamızı faaliyete geçirdik. Resmi açılış törenimizi de gerçekleştirdik. Faruk Güllüoğlu kalitesinde, öncelikle baklava ve şerbetli tatlılar olmak üzere, pasta ve sütlü tatlılar gibi tatlı gruplarıyla, yemek, kahvaltı ve kafe hizmeti de sunacağız. Denizli halkının teveccühüne bağlı olarak 2’nci firmamızı da açabiliriz. Bu mağazamız Denizli- İzmir çıkışında yer alıyor. Planımız bir de Antalya girişine bir mağaza açmak. Çünkü Denizli büyük bir şehir. O taraflarda yaşayan vatandaşlarımıza hizmet vermek adına da böyle bir planımız var” ifadelerine yer verdi.

“TÜM DENİZLİ HALKINI MAĞAZAMIZA BEKLİYORUZ”
Baklavacı Güllüoğlu Akdeniz ve Ege Bölgesi Genel Müdürü Hüseyin Yıldırım ise şunları aktardı: “ Yeni mağazamızın Denizli’ye hayırlı olmasını diliyoruz. 1871 yılından bu yana baklava ile özdeşleşen Faruk Güllüoğlu markasını Denizli halkıyla buluşturmaktan bizler de mutluluk duyuyoruz. Tüm Denizli halkını mağazamıza bir çayımızı, kahvemizi içmeye, tatlılarımızın tadına bakmaya davet ediyoruz.” 

Henüz bu habere yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapın!

Güncel kategorisinde en çok okunanlar

VEFAT EDENLER

 • SANİYE ÖZHANASRİ MEZARLIK CAMİİ Asri Mezarlık
 • NEFİSE BARAKMAHALLE CAMİİ Bahçeköy Mezarlığı
 • CAFER ÇIRALIULU CAMİİ Asri Mezarlık
 • NURAY ÇINARHİLAL CAMİİ Çakmak Mezarlığı
 • ÜMMÜ YURDAGÜL VERİMLİMAHALLE CAMİİ Sarayköy Mezarlığı
 • HAVA TURANMAHALLE CAMİİ Denizler Mezarlığı
 • ÜMMÜ KULALIMAHALLE CAMİİ Kadıköy Mezarlığı
 • HALİLİBRAHİM ERENLERMAHALLE CAMİİ Yeşiloba Mezarlığı
 • SAFİYE MAYDANULU CAMİİ Asri Mezarlık
 • NAİME ERTUĞRULMAHALLE CAMİİ Serinhisar Mezarlığı
 • ŞERİFE ERENMAHALLE CAMİİ Pınarlar Mezarlığı
 • HÜSEYİN ERCANMAHALLE CAMİİ Köprübaşı Mezarlığı
 • İSMAİL ADAKMAHALLE CAMİİ Kolak Mezarlığı
 • MİNA OYTUNMAHALLE CAMİİ Çağırgan Mezarlığı
 • ÜMMÜ GÜVENMAHALLE CAMİİ Karaçay Mezarlığı
Döviz bilgileri TCMB'ndan alınmaktadır

DOLAR

4.7511

EURO

5.4930

STERLİN

6.2540

DENİZLİ

En Yüksek 26°
En Düşük 25°

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ