“HEDEFİMİZ; ÇOKÇA ÜRETİM, HAKÇA BÖLÜŞÜM”

24 Haziran seçimleri kapsamında Acıpayam’da esnafla buluşan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Adayı Gülizar Biçer Karaca, “Hedefimiz; çokça üretim, hakça bölüşüm” dedi.
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Adayı Gülizar Biçer Karaca, Acıpayam’da esnaflarla bir araya geldi. Esnafın yoğun ilgi gösterdiği Karaca, tüm esnafla tek tek selamlaşıp sohbet etti, dertlerini dinledi. Karaca; “Sadece milli geliri değil, yurttaşlarımızın yaşam kalitesini ve mutluluğunu da artıracağız. Üreten, çalışan yurttaşlarımızın emeklerinin karşılığını almasını sağlayarak, gelir dağılımı adaletsizliğini hızla ortadan kaldıracağız.  Borçlandırmaya ve borçla tüketime dayanan ekonomik yapı yerine, yüksek gelire, tasarrufa ve üretime dayalı bir ekonomik yapı kuracağız. Hedefimiz; çokça üretim, hakça bölüşüm” dedi. 

“ÜRETEN KADINLARIMIZ BAŞ TACIMIZDIR”

Kadın esnafları da ziyaret eden Karaca, kadın esnaflara her zaman destek olacağını belirterek; “Üreten kadınlarımız baş tacımızdır. Kadın esnaflarımıza gelir vergisi indirimi sağlayacağız” diye konuştu. Çocuklardan da yoğun ilgi gören Karaca, çocuklar tarafından Türk bayrakları karşılandı. 

HABER MERKEZİ

Henüz bu habere yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapın!

Güncel kategorisinde en çok okunanlar

VEFAT EDENLER

  • HÖRÜ TÜRKGÜLSÜMMAHALLE CAMİİ Tekkeköy Mezarlığı
  • YAŞAR BİLGİÇMAHALLE CAMİİ Asri Mezarlık
  • ALİ BALCIULU CAMİİ Asri Mezarlık
Döviz bilgileri TCMB'ndan alınmaktadır

DOLAR

4.7454

EURO

5.4891

STERLİN

6.2352

DENİZLİ

En Yüksek 20°
En Düşük 20°

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ