“HER KONUDA İŞBİRLİĞİNE HAZIRIZ”

Vali Hasan Karahan ve Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu’nu ziyaret eden AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, her konuda işbirliğine açık olduklarını söyledi.

AK Parti Pamukkale İlçe Başkanı Uğur Gökbel, yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Vali Hasan Karahan ve Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu’nu ziyaret etti. Başkan Gökbel ve beraberindekiler ilk olarak Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu’na konuk oldu. Siyaset ve bürokrasinin ortak amacının millete hizmet etmek olduğunu belirten Başkan Gökbel, “Bu iki kurumun işbirliği büyük önem taşıyor. Biz Pamukkale ilçemizin, Denizli’nin ve ülkemizin yararına olacak her konuda işbirliğine hazırız” diye konuştu. Kaymakam Balcıoğlu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirterek, Gökbel ve beraberindekilere teşekkür etti.

“VALİMİZ GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATIYOR”
Gökbel ve beraberindekiler, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu’na yapılan ziyaretin ardından Vali Hasan Karahan’a konuk oldu. Vali Karahan’a misafirperverliği için teşekkür eden Başkanı Gökbel, “Sayın Valimiz devlet tecrübesiyle Denizlimize güzel hizmetlerde bulunuyor. Hizmetlerini, takdir ve memnuniyetle izlemekteyiz. Bu anlamda biz de kendileriyle her türlü işbirliğine açık olduğumuzu ifade ediyoruz” dedi. Vali Karahan, AK Parti Pamukkale İlçe Teşkilatı’na teşekkür ederek, başarı diledi.

 

 

Henüz bu habere yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapın!

Güncel kategorisinde en çok okunanlar

Döviz bilgileri TCMB'ndan alınmaktadır

DOLAR

4.7174

EURO

5.5201

STERLİN

6.2866

DENİZLİ

En Yüksek 20°
En Düşük 20°

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ