“KOLTUK ESKİTMEYE GELMEDİK, AYAKKABI ESKİTECEĞİZ!”

İYİ Parti Denizli İl Başkanı Yasin Öztürk ve teşkilat üyeleri, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Ziyarette konuşan İYİ Parti Denizli İl Başkan Yardımcısı Veli Çıtışlı; “Biz sahadayız. Koltuk eskitmeye gelmedik. Bizler ayakkabı eskiteceğiz. Bu yolda emin adımlarla yürüyoruz. İktidar olacağız” dedi.

10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü etkinlikleri kapsamında Denizli Gazeteciler Cemiyeti (DGC)’ne ziyaretler sürüyor. Son olarak İYİ Parti Denizli İl Başkanı Yasin Öztürk başkanlığında teşkilat üyeleri DGC’ye ziyarette bulundu. Ziyaretlerinden dolayı Başkan Öztürk’e ve parti teşkilatına teşekkür eden DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı; “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kapsamında etkinliklerimiz sürüyor. Denizli’deki kurum ve kuruluşlarımızın Denizli basınına gösterdiği destek ve ilgiden çok memnunuz. Bizleri hatırlayan, günümüzü kutlayan, ziyaret eden İYİ Parti il ve ilçe yönetimine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

“TÜM GAZETECİ ARKADAŞLARIN GÜNÜNÜ KUTLUYORUM”
Ziyarette konuşan İYİ Parti Denizli İl Başkan Yardımcısı Hasan Akgün şunları aktardı: “Gazeteci olarak öncelikle Denizli halkının gözü, kulağı, dili, her şeyisiniz. Bunu halk olarak söylüyorum. Bazen az duyabiliyorsunuz ama yine duyabiliyorsunuz. Az konuşabiliyorsunuz ama bizden daha iyi konuşuyorsunuz. Gerçekten çalışma hayatınızda sadece ekonomik yönden değil, sosyolojik yönden de zorluklar içerisinde olduğunuzu düşünüyoruz. Tüm gazeteci arkadaşların gününü kutluyorum.”

 “ÜLKÜCÜLÜĞÜ TERK ETMEDİK, SADECE GÖMLEK DEĞİŞTİRDİK”
2019’da kesin iktidar olacaklarını belirten Başkan Yardımcısı Çıtışlı; “Biz sahadayız. Koltuk eskitmeye gelmedik. Bizler ayakkabı eskiteceğiz. Bu yolda emin adımlarla yürüyoruz. İktidar olacağız. İktidar olduğumuzda bir garibanın bile hakkını yediysek karşımıza çıkabilirsiniz.  Hepimiz evimize gittiğimizde, çocuklarımızla yüzleştiğimizde bilmeliyiz ki; yuvamıza helal lokma getirdik. Biz bu düsturla büyüdük. Biz Ülkücülükle büyüdük. Ülkücülüğü terk etmedik. Sadece gömlek değiştirdik. Hayatımız boyunca da bunu devam ettireceğiz” diye konuştu.

“ELEŞTİRİLİYORSANIZ DOĞRU YOLDASINIZDIR”
“Bir mertebeye yukarıdan referanslarla gelenler, birinin hakkını yemektedir. O yediğiniz ekmek helal değildir” diyen Çıtışlı sözlerinin devamında;  “Bunu kimse dillendiremiyor. Eleştirilmeyen her kimse doğru yolda değildir. Eleştiriliyorsanız doğru yoldasınızdır. İktidar olsak da olmasak da bizi eleştirebilirsiniz. Hatamız varsa düzeltiriz. Daha özgür bir gazeteciliğin olduğu bir yıl olmasını temenni ediyorum” ifadelerine yer verdi.

“BİNLERCE MEHMETÇİĞİN KATİLLERİ NEDEN DIŞARIDA GEZİYOR?”
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye eleştiride bulunan Çıtışlı; “Eski Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı  Ahmet Türk içeriye girmişti. Dışarıda dolaşıyorsa, bunun vebali Sayın Devlet Bahçeli’nindir. Bunun açıklamasını yapmaları gerekiyor. Devlet Bahçeli Ahmet Türk’ü neden dışarıda gezdiriyor? Niye binlerce Mehmetçiğimizin katilleri dışarıda geziyor? Önce bunun açıklamasını yapacaklar. Açılım süreciyle PYD’yi sınırımızdan biz geçirdik. Suriye’yi ülkemize biz doldurduk. Biz niye HDP’de takılıyoruz? Biz neden Ahmet Türk’ü dışarı çıkarana takılmıyoruz? Neden PYD’yi sınırımızdan geçirene takılmıyoruz? Neden seyyar mahkemeler kurduranlara takılmıyoruz? Olasılıklarla boğuşmayalım. Önce yapılmışın hesabını soralım” dedi.

PINAR ÇANKAYA

 

 

Henüz bu habere yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapın!

Güncel kategorisinde en çok okunanlar

VEFAT EDENLER

 • NACİYE BAYRAMMAHALLE CAMİİ Kayhan Mezarlığı
 • ERDOĞAN EDİZMAHALLE CAMİİ Uyanık Mezarlığı
 • RECEP AYDIN BAŞTANOĞLUULU CAMİİ Çakmak Mezarlığı
 • SULTAN GÜNGÖRMAHALLE CAMİİ Sırçalık Mezarlığı
 • SERVER BAYRAMMAHALLE CAMİİ Servergazi Mezarlığı
 • RIZA ÖZTEKİNMAHALLE CAMİİ Gümüşler Yeni Mah.Mezarlığı
 • UMMAHAN GÖKÇENAKİL EDİLEN YERDE Nakil Gidenler
 • NESİBE SÜLLÜNAKİL EDİLEN YERDE Nakil Gidenler
 • SELİM TOKATŞENGÜN CAMİİ Servergazi Mezarlığı
 • ZEKİ BİLGİHANULU CAMİİ Şirinköy Mezarlığı(demler mah)
 • HANİFE GÜRULU CAMİİ Asri Mezarlık
 • AHMET KOCAKAYAMAHALLE CAMİİ Ada Mezarlığı
 • İBRAHİM ARABACIMAHALLE CAMİİ Bozkurt Mezarlığı
 • VELİ TAŞMAHALLE CAMİİ Oğuz Mezarlığı
 • TÜRKAN TAŞATANMAHALLE CAMİİ Alaattin Mezarlığı
 • SÜLEYMAN TIKNAZNAKİL EDİLEN YERDE Nakil Gidenler
 • MEHMET ÖZKIRMAHALLE CAMİİ Karataş Mezarlığı
 • DÜRİYE BÜLBÜLNAKİL EDİLEN YERDE Nakil Gidenler
Döviz bilgileri TCMB'ndan alınmaktadır

DOLAR

3.9334

EURO

4.8302

STERLİN

5.4867

DENİZLİ

En Yüksek 12°
En Düşük 10°

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ