“ÖZKAN’DAN JONH BASS’A AÇIK MEKTUP”

TBMM Genel Kurul’unda söz alan AK Parti MKYK Üyesi Denizli Milletvekili Av. Cahit Özkan, ABD Türkiye Büyükelçisi Jonh Bass’ı sert sözlerle eleştirdi.

Sözlerine “John Bass'a açık mektup” diyerek başlayan Özkan; “Milletimizin dostluğunu kaybetmeyi göze alarak bir FETÖ şüphelisini koruma pahasına aldığınız vize engeli kararı, 15 Temmuz ihanetindeki ortaklığınızın açıkça kabulü anlamına gelmektedir.” dedi.

Bu aziz milletin ABD’nin cana kast niteliğindeki tüm teşebbüslerinin farkında olduğunu ifade eden Özkan John Bass’a şu sözleri yöneltti;  “11 Eylül bahanesiyle her bir Türk vatandaşımızı ülkenizde takip ederken, FETÖ'ye Pensilvanya'da sözde devleti niçin kurdurdunuz? Milletimize yapılan 15 Temmuz hain FETÖ darbe ve işgal girişimi karşısında neden üç maymunu oynadınız? FETÖ elebaşısını ve Haşhaşileri niçin iade etmiyorsunuz? Biz tüm terör örgütleriyle mücadele ederken, PKK, PYD, YPG ve DEAŞ'a ABD silahlarını niçin verdiniz? Ülkemizin güneyinde neden terör koridoru oluşturmaya çalışıyorsunuz?”

Tüm bu sorulara cevap beklemediklerini belirten Özkan; “Ne o, tüm bunlar karşısında senden cevap beklediğimizi mi sandın? Hayır, hepsini biliyoruz.” ifadelerini kullandı. 

Henüz bu habere yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapın!

Güncel kategorisinde en çok okunanlar

VEFAT EDENLER

  • HÖRÜ TÜRKGÜLSÜMMAHALLE CAMİİ Tekkeköy Mezarlığı
  • YAŞAR BİLGİÇMAHALLE CAMİİ Asri Mezarlık
  • ALİ BALCIULU CAMİİ Asri Mezarlık
Döviz bilgileri TCMB'ndan alınmaktadır

DOLAR

4.7454

EURO

5.4891

STERLİN

6.2352

DENİZLİ

En Yüksek 20°
En Düşük 20°

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ