PAMUKKALE BAYRAMDA DENİZLİLİLERİ BEKLİYOR!

Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği Başkanı (DENTUROD) Gazi Murat Şen, Kurban Bayramı öncesi Pamukkale’deki otellerin yüzde 80’inin dolduğunu belirtti. Başkan Şen tüm Denizlilileri bayramda Pamukkale’ye davet etti.

Kurban Bayramı’na sayılı günler kaldı. Bayram için tatil planları da yapıldı Bayramda sahil kesimlerine gidemeyecek Denizlililerinse tercihi Pamukkale oldu. Denizli Turistik Otelciler ve İşletmeciler Derneği Başkanı (DENTUROD) Gazi Murat Şen, bayram öncesi Pamukkale’deki otellerin yüzde 80’inin şimdiden dolduğunu belirtti. Başkan Şen sözlerine ise şu şekilde devam etti: “Pamukkale’deki doluluk oranları yüzde 80’lerin üzerinde seyrediyor. Bayram yaklaştıkça da yüzde 100 doluluklara ulaşacağımızı düşünüyoruz. Özellikle Denizlili vatandaşlarımız arasında sahil yörelerine gidemeyen vatandaşlarımız da Pamukkale’deki tesislerimizin, otellerimizin havuzlarından faydalanabilirler. En azından buralarda birkaç gün tatil yapma imkanı bulabilirler. Tüm vatandaşlarımızın Kurban Bayramını kutluyor, onları Pamukkale’ye davet ediyoruz.”

“SAHİL YÖRELERİNİN 3’TE 1’İ FİYATINA PAMUKKALE’DE TATİL YAPABİLİRSİNİZ”
Bayram öncesi fiyatlara zam yapılmadığının altını çizen Başkan Şen; “Fiyatlarımız sahil yörelerinin neredeyse 3’te 1’i kadar. Dolayısıyla fiyatlarımızı kampanyalı gibi düşünebilirsiniz. Zaten ‘Termal İyi Gelir’ projesiyle yıl boyu, en uygun fiyatlara tüm vatandaşlarımızı Pamukkale’de ağırlıyoruz” dedi. 

PINAR ÇANKAYA- DOĞAN AKŞİT​


Yorumları göster (0)

Güncel kategorisinde en çok okunanlar

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ