1077 kez okundu.

BU DÜĞÜNDE “YÜKSEK YARGI, POLİTİKA VE BÜROKRASİ” VAR

Denizli Acıpayam’ın tanınmış isimlerinden emekli Yüksek Yargıç Süleyman Caner şu günlerde Harvard Üniversitesi’nden master diploması sahibi oğlu Bilgehan Ramazan Caner’i evlendirme hazırlıklarının mutlu telaşı ve koşuşturmasını yaşıyor. Münire Nargileci ile Bilgehan Ramazan Caner’in düğün töreni 22 Nisan Cumartesi günü Denizli Polisevi’nde saat; 15.00’de başlayacak ve törene Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci de katılacak.

Denizli Acıpayam’ın tanınmış isimlerinden emekli Yüksek Yargıç Süleyman Caner şu günlerde Harvard Üniversitesi’nden master diploması sahibi oğlu Bilgehan Ramazan Caner’i evlendirme hazırlıklarının mutlu telaşı ve koşuşturmasını yaşıyor. Yargıtay 10. Hukuk Dairesi Onursal Başkanı Süleyman Caner’in Ekonomi Bakanlığı’nda yüksek bürokrat olarak görev yapan oğlu Bilgehan Ramazan Caner; 22 Nisan Cumartesi günü Denizli Polisevi’nde gerçekleştirilecek kokteyl ve nikah töreni ile mutluluğa adım atıyor.

Nalan-Muzaffer Nargileci çiftinin Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Hukuk Müşavirliği’nde görev yapan avukat kızları Münire Nargileci ile Sabiha-Süleyman Caner çiftinin Ekonomi Bakanlığı Anlaşmalar Genel Müdürlüğü Orta Doğu Dairesi Başkanı oğulları Bilgehan Ramazan Caner, 22 Nisan Cumartesi günü saat; 15.00’de Denizli Polisevi’nde gerçekleştirilecek evlilik töreni ile hayatlarını birleştirecek. Törene Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci de katılacak. Ve Bakanlığı’nda görev yapan Daire Başkanı Bilgehan Ramazan Caner’in nikah şahitliğini yapacak.

Münire Nargileci ile Bilgehan Ramazan Caner’in düğün töreni 22 Nisan Cumartesi günü Denizli Polisevi’nde saat; 15.00’de kokteyl ile başlayacak ve saat 15.30’da genç çiftin nikah törenine geçilecek. Denizli ve Türkiye’deki hukuk çevrelerinin yakından tanıdığı Denizlili Yargıtay 10. Hukuk Dairesi Onursal Başkanı Süleyman Caner’in Ekonomi Bakanlığı’nda Daire Başkanı olarak görev yapan Oğlu Bilgehan Ramazan Caner’in nikah törenine; politika, iş dünyası ve Ankara bürokrasisinden isimler ile Ekonomi Bakanlığı yüksek bürokratlarının yoğun olarak katılması bekleniyor. 


Yorumları göster (0)

Medya kategorisinde en çok okunanlar

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ