3444 kez okundu.

DİKKAT.. DİKKAT.. HONAZ’A ÇOCUK DOKTORU..**Denizli Gazetesi’nde  yayınlanan “Honaz çocuk doktoru bekliyor, Honaz Devlet Hastanesi’nde uzman çocuk doktoru yok” haberi amacına ulaştı. Ve yetkililer Honaz halkının feryadına duyarsız kalmadı. 

**Sonunda Honaz Devlet Hastanesi’ne  Çocuk Hastalıkları Uzmanı bir doktor atandı. Çocuk doktoru Şener Bekçi’nin atandığı haberi Honaz belediye hoparlöründen tüm ilçeye duyuruldu ve anons edildi.

İrfan ÇAM

**SEVİNDİREN ATAMA HOPARLÖRDEN ANONS EDİLDİ


Denizli Gazetesi’nde  yayınlanan “Honaz çocuk doktoru bekliyor, Honaz Devlet Hastanesi’nde uzman çocuk doktoru yok” haberi amacına ulaştı. Ve yetkililer Honaz halkının feryadına duyarsız kalmadı. Sonunda Honaz Devlet Hastanesi’ne  Çocuk Hastalıkları Uzmanı bir doktor atandı. Çocuk doktoru Şener Bekçi’nin atandığı haberi Honaz belediye hoparlöründen tüm ilçeye duyuruldu ve anons edildi. Öte yandan Honaz Devlet Hastanesi Başhekimi  Dr. Zeki Apaydın yaptığı açıklamada “Bir aya kadar  çocuk doktoru gelecek” diye müjde vermişti.

Denizli Gazetesi’nde yer alan, Honaz Devlet Hastanesi’nde uzman çocuk doktoru olmadığı  haberinden sonra İlçe Devlet Hastanesi’ne çocuk Hastalıkları uzmanı Dr. Şener Bekçi’nin atanmasının yapıldığı belediye hoparlöründen anons edilerek Honaz sakinlerine müjdelendi.  Honaz İlçesi’nde görev yapan Çocuk Doktoru Ayşe Yiğit Keskin’in buradaki görevinden ayrılması ilçede, özellikle çocuk hastalarla ilgili sıkıntılar yaşanmasına yol açıyordu. Honaz Devlet Hastanesi acil servisine getirilen çocuk hastalar, Denizli Devlet Hastanesi’ne veya çocuk servislerinin bulunduğu Denizli’deki diğer hastanelere sevk ediliyordu. 

Honaz’a ataması yapılan Çocuk Hastalıkları Uzmanı Dr. Şener Bekçi’nin göreve başlamasından sonra sorun çözülürken, böylece Honazlılar da rahat bir nefes almış oldu. Belediye Başkanı Turgut Devecioğlu da, İl Sağlık Müdürlüğü ile Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği ve AK Partili Denizli Milletvekillerine teşekkür etti. 


Yorumları göster (0)

Medya kategorisinde en çok okunanlar

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ