DRT DENİZLİ, ÇİN DEVLET TELEVİZYONU HEYETİNİ AĞIRLADI

Denizli’nin önemli seyahat firmalarından olan Glorious DMC Travel Acentesi Yönetim Kurulu Başkanı Şafak Karakan’ın konuğu olarak Denizli’ye gelen Pekin Devlet Televizyonu Delegasyonu Başkanı LiQunliang ve ekibi, DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ni ziyaret etti.

Pekin Devlet Televizyonu Delegasyonu Başkanı Li Qunliang ve ekibi, Denizli’nin önemli seyahat firmalarından olan Glorious DMC Travel Acentesi Yönetim Kurulu Başkanı Şafak Karakan’ın konuğu olarak Denizli’ye geldi. Denizli’nin turizm bölgelerini gezen Çinli ekip, aynı zamanda Türk kültürü hakkında da önemli izlenimler edinme fırsatı yakaladı.

Glorious DMC Travel Acentesi konuğu olarak Denizli’ye gelen Çinli ekip, geziler kapsamında DRT Denizli ve Denizli Gazetesi’ni ziyaret etti. DRT Denizli ve Denizli Gazetesi Haber Koordinatörü Muhammet Karaçay, Reklam Müdürü Arif Zor ve Televizyon HaberiMüdürü Cansu Karacık tarafından ağırlanan Çin Devlet Televizyonu Delegasyonu, yerel yayıncılık hakkında bilgiler aldı.

Ziyarette konuşan Çin Devlet Delegasyonu Başkanı Li Qunliang, Pekin Radyosu’nun ve Çin’de bir numara olduğunu ve dinlenme oranının yüksek olduğunu belirterek, “Çin’de 2018 yılı Türkiye Turizm yılı olacaktır. Tekin TV ve Radyosu olarak neler yapabiliriz, görmek istiyoruz. Çinililerin, Denizli’ye 2018 yılında neden seyahat etmelerini anlatacağız. Canlı yayınlarla bunu Çinlilere anlatabiliriz. Çin Devlet televizyonu (Bir Kuşak, Bir Yol Projesi) hayata geçirilecektir” dedi.

Ziyarete;Çin Devlet Delegasyonu Başkanı LiQunliang, Başkan Yardımcısı Zhang Domglin, DuHai, ChenXiaohai, Chenglijun ve Shi Yesenve Çinli Tercüman Kadir Tanrıdağlı katıldı.

Henüz bu habere yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapın!

Medya kategorisinde en çok okunanlar

VEFAT EDENLER

  • ERDOĞAN KAVSARAMAHALLE CAMİİ İnceler Mezarlığı
  • SAFİYE GÜLDAŞMAHALLE CAMİİ Aydoğdu Mezarlığı
  • DURSUN GÜRBÜZASRİ MEZARLIK CAMİİ Asri Mezarlık
  • HÜSEYİN ACARMAHALLE CAMİİ Çakır Mezarlığı
  • KEZİBAN SANMAHALLE CAMİİ Dodurga Mezarlığı
  • HAVANE ELBİMAHALLE CAMİİ Tavas Mezarlığı
  • RAMAZAN ATAMANMAHALLE CAMİİ Kızılca Mezarlığı
  • EŞE SARIMAHALLE CAMİİ Çardak Mezarlığı
  • MEHMET ŞİBİRMAHALLE CAMİİ Cankurtaran Mezarlığı
Döviz bilgileri TCMB'ndan alınmaktadır

DOLAR

3.9580

EURO

4.8818

STERLİN

5.5739

DENİZLİ

En Yüksek 12°
En Düşük 12°

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ