3343 kez okundu.

Zeybekci’ler Ailecek Sirkte

Sıra dışı gösterileri ve şovları ile gittikleri her ülkede öncelikle “çocukları” büyüleyen ve bu kez çadırı Denizli’de açan Atlantis Sirki’nin önemli konukları vardı. AK Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci ve eşi Ayşen Zeybekci iki oğullarını, Ertuğrul ve Efe’li alıp Atlantis Sirki’nin gösterisini izlemeye geldi. Sümerpark AVM Müdürü Zorhan Sancar da, Zeybekci Ailesi’ne ev sahipliği yaptı. Pazar günü Zeybekci ailesi için ilginç ve eğlenceli bir gün oldu, ailecek Atlantis Sirki’nin büyüleyen gösterilerini izlediler.

 

AK Parti Denizli Milletvekili Nihat Zeybekci, eşi Ayşen Zeybekci ve çocukları ile geldiği Sümerpark AVM’de kurulan Atlantis Sirki’nde locadan gösterileri izlerken, yoğun politik koşuşturmalardan bir nebze de olsa uzaklaşarak stres attı. Ve iki oğlu ile eğlenceli dakikalar yaşadı.

 

Zeybekci Ailesi, köpekbalıkları, penguenler ve foklar, birbirinden heyecanlı akrobasi gösterileri, fanatik köpeklerin futbol şovu, komik palyaçolar, joglör, ilizyon, çemberli trapez, havada denge gösterisi, hulu poop gösterisi, Akrobasi, merdiven gösterisi ve Sibirya Kaplanı ile yapılan gösterileri heyecan içinde  izledi. 


Yorumları göster (0)

Medya kategorisinde en çok okunanlar

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ