BURUN ESTETİĞİNDE DENİZLİLİ ÜNLÜ İSİM

Burun ve yüz estetiği alanındaki başarılı operasyonları ile adını tüm Türkiye’de duyuran Denizlili kulak burun boğaz doktoru Op. Dr. Serkan Barışkan, çok sayıda ünlü ismi hem ruh hem de bedenen sağlığına kavuşturuyor. Özellikle İstanbul sosyetesinin estetik alanındaki aranan isimlerinden biri olan Dr. Serkan Barışkan, haftanın belirli günlerinde memleketi Denizli’ye gelerek pek çok hastanın sağlığına kavuşmasını sağlıyor. Dr. Barışkan, İstanbul'daki operasyonlarını ise Acıbadem Hastanesi'nde gerçekleştiriyor.

İstanbul Tıp Fakültesi’nden mezun olan Denizlili doktor, burun ve yüz estetiği alanında yurt içi ve yurt dışında düzenlenen kongrelerde de ülkemizi başarıyla temsil ediyor. Op. Dr. Süreyya Şeneldir ile birlikte çalışan Dr. Serkan Barışkan; estetik kavramının özellikle son yıllarda daha çok karşımıza çıkmaya başladığını ifade ederek, estetik operasyonların gerek kadın, gerekse erkeklerin yaşamında büyük önem taşıyan konulardan biri haline geldiğini ifade ediyor.


BAŞARILI OPERASYONLAR SON DERECE ÖNEMLİ
Burun estetiği ameliyatına ilginin son zamanlarda çok daha arttığını belirten Dr. Serkan Barışkan; ‘Burun estetiğinin bu kadar yaygınlaşmasında sonuçların başarılı olmasının oldukça etkili olduğu kanaatindeyim. Özellikle son dönemlerde çok sayıda hastamız başarılı operasyonlar nedeniyle burun ve yüz estetiği operasyonları için bize geliyor’ diyor. Burun estetiği ameliyatlarının tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kadınların ve erkeklerin en sık yaptırdığı estetik ameliyat olduğunu belirten Dr. Serkan Barışkan, ‘’estetiğin öneminin yanında fonksiyonlarını da unutmamak gerekir. Sadece görünüşünün güzel olması kesinlikle yetmez, fonksiyon olarak da kaliteli nefes alabiliyor olmamız gerekir. Dış görünüşü düzeltilirken kaliteli nefes almamıza engel olan burun içindeki sorunlar aynı ameliyat sırasında kesinlikle düzeltilmelidir’’ diyor.

Henüz bu habere yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapın!

Sağlık kategorisinde en çok okunanlar

VEFAT EDENLER

  • NEVZAT YILMAZMAHALLE CAMİİ Kırca Mezarlığı
  • MUSTAFA AKYOLMAHALLE CAMİİ Elmalı MezarlığI
  • GÜLLÜ ÇOBANKARAMAHALLE CAMİİ Garipköy Mezarlığı
  • BAYRAM FIŞKINLIMAHALLE CAMİİ Güzelköy Mezarlığı
  • DİLEK GÜLNAKİL EDİLEN YERDE Nakil Gidenler
  • CEMİL DEREBAŞMAHALLE CAMİİ Kadılar Mezarlığı
  • LEYLA AHMETMAHALLE CAMİİ Gümüşler Mezarlığı
  • RİFAT GÖKDEMİRMAHALLE CAMİİ Üzerlik Mezarlığı
  • ŞEFİKA ARZIMANMAHALLE CAMİİ Kızılca Mezarlığı
Döviz bilgileri TCMB'ndan alınmaktadır

DOLAR

4.7174

EURO

5.5201

STERLİN

6.2866

DENİZLİ

En Yüksek 28°
En Düşük 24°

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ