CERRAHİ HASTANESİ ZİRVEDEKİ YERİNİ ALDI

Denizli,  ‘2.Uluslararası Termal Sağlık Turizmi Zirvesi’ne ev sahipliği yaparken; Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, zirvede stant açarak yerini aldı.

Denizli,  ‘2.Uluslararası Termal Sağlık Turizmi Zirvesi’ne ev sahipliği yaptı. 52 ülkeden yerli ve yabancı 350’den fazla sağlık ve turizm alanında faaliyet gösteren temsilciler katıldığı zirvede Özel Denizli Cerrahi Hastanesi, zirvede stant açarak yerini aldı. Zirve hakkında açıklama yapan Özel Denizli Cerrahi Hastanesi Satın Alma ve Proje Geliştirme Müdürü Işıner Satıoğlu, “Bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz. Buradaki en önemli amaç; yabancı hasta gurubunun Denizli’nin marka değerini, artık bir sağlık kenti olmuşçasına Denizli’yi daha çok ziyaret etmesi ve Denizli’nin marka değerini bu yönde katkı sağlamaktır. Sağlık turizmine ihtiyaç duyan turist hastaların Denizli’de ortak havuzda kalacağına inanıyoruz. Bu sayede Denizli’deki her kurum istediği meyveyi zaten alacaktır.

Bu organizasyonun amacı; ileride Denizli’nin salt yerel hastalarla değil, doğal termal yatağının olduğu bir coğrafyada çok daha sağlıklı, çok daha rehabilitasyon servislerini alabileceği coğrafya yaratmaktır. Emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.

PINAR ÇANKAYA- DOĞAN AKŞİT

Henüz bu habere yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapın!

Sağlık kategorisinde en çok okunanlar

VEFAT EDENLER

  • YAKUP DOĞANHİLAL CAMİİ Çakmak Mezarlığı
  • DURMUŞ GÜNGÖRMAHALLE CAMİİ Cevizli Mezarlığı
  • BEKİR TÜRKMAHALLE CAMİİ Çakır Mezarlığı
  • ÖMER KABAKMAHALLE CAMİİ Karabedirler Mezarlığı
  • TÜRKAN ALKANNAKİL EDİLEN YERDE Nakil Gidenler
  • OSMAN ÇOLAKMAHALLE CAMİİ Honaz Mezarlığı
  • RAMAZAN ULUTAŞMAHALLE CAMİİ Kozlar Mezarlığı
Döviz bilgileri TCMB'ndan alınmaktadır

DOLAR

3.9329

EURO

4.8482

STERLİN

5.5113

DENİZLİ

En Yüksek 16°
En Düşük 16°

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ