ÖZEL DENİPOL HASTANESİ HİZMETE BAŞLADI

Sağlık alanında yapılan yatırımlarla bir sağlık üssü haline gelen Denizli, tüm bölgenin ihtiyacını karşılamaya katkı sağlayacak teknolojik alt yapı ile donatılmış yeni bir sağlık kurumuna kavuşuyor. Denizli’nin Merkezefendi İlçesi 29 Ekim Bulvarı'nda iki yıl önce temelleri atılan Özel Denipol Hastanesi hizmete açılarak; hasta kabulüne başladı.

Önemli bir kavşak noktasında bulunan Denizli, son yıllarda sağlık yatırımları ile dikkat çeken iller arasında yer alıyor. Bir sağlık üssü haline gelen Denizli’de sağlık sektörünün merkezi olmaya aday bölgesinde çağın gereklerine ve tüm sağlık hizmetlerine uygun donanım ile projelendirilen Özel Denipol Hastanesi’nin temelleri de bundan iki yıl önce atılmıştı. Özel Denipol Hastanesi, Denizli’nin Merkezefendi İlçesi 29 Ekim Bulvarı'ndaki yeni hastane binasında hasta kabulüne başladı. Denipol Ailesi olarak tüm bölge insanlarına modern, sıcak, huzur dolu yeni yuvamızın kapılarını açmanın heyecanı içinde olduklarını belirten Özel Denipol Hastanesi Yönetim Kurulu Üyesi Op. Dr. Uğur Kulalı, öncelikli amaçlarının tüm insanlığın başta koruyucu sağlık hizmetleri olmak üzere tedavi edici hizmetlerden çağımıza uygun, güler yüzlü, hastayı anlayan, kişiye özel bir şekilde yararlanmasını sağlamak olduğunu belirtti. Op. Dr. Uğur Kulalı, “Biz işe Denizli’ye ve çevresine yıllardır sağlık sektöründe hizmet vermiş, tecrübeli, gelişmeleri takip eden, dürüstlüğü ve insanlara hizmeti ana amaç sayan doktorları bir araya getirerek başladık. Teknolojiyi takip eden cihazlarımızla, geniş ferah odalarımızla, tüm bölgenin ihtiyacını karşılamaya katkı sağlayacak yetişkin ve yenidoğan yoğun bakım ünitelerimizle, ameliyatların sağlıklı şekilde yapılmasını sağlayan ameliyathanelerimizle, incelemeye ve erken tanıya imkan veren radyoloji ve görüntüleme cihazlarıyla, mutlu bireylerin mutlu toplumların temeli olduğunu bilerek hizmet vermeye hazırız. Denipol Hastanesi bölgemize hayırlı olsun” dedi.

HABER MERKEZİ

 • Cemre tuba koçak

  Iyi günler hangi bölümde hemşire eksikliği var acaba gelip şartları konuşsak uygun bir gün bilgi verirmisiniz yeni mezun ege üniversitesinde suan ege üniversitesi tıp hastanesinde çalışıyorum


Sağlık kategorisinde en çok okunanlar

VEFAT EDENLER

 • NEVZAT YILMAZMAHALLE CAMİİ Kırca Mezarlığı
 • MUSTAFA AKYOLMAHALLE CAMİİ Elmalı MezarlığI
 • GÜLLÜ ÇOBANKARAMAHALLE CAMİİ Garipköy Mezarlığı
 • BAYRAM FIŞKINLIMAHALLE CAMİİ Güzelköy Mezarlığı
 • DİLEK GÜLNAKİL EDİLEN YERDE Nakil Gidenler
 • CEMİL DEREBAŞMAHALLE CAMİİ Kadılar Mezarlığı
 • LEYLA AHMETMAHALLE CAMİİ Gümüşler Mezarlığı
 • RİFAT GÖKDEMİRMAHALLE CAMİİ Üzerlik Mezarlığı
 • ŞEFİKA ARZIMANMAHALLE CAMİİ Kızılca Mezarlığı
 • HAVANE TAŞSÖZMAHALLE CAMİİ Tavas Mezarlığı
Döviz bilgileri TCMB'ndan alınmaktadır

DOLAR

4.7174

EURO

5.5201

STERLİN

6.2866

DENİZLİ

En Yüksek 27°
En Düşük 27°

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ