"ALLAH'IN SOPASI YOK Kİ"

CHP’den süreli ihraç cezası alan Denizli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Bekir Çapar ile CHP İl Başkanı Teoman Sancar arasında başlayan siyasi atışma, şiddetlenerek devam ediyor.

Bağımsız Meclis Üyesi Bekir Çapar, büyükşehir belediye meclisi oturumunda bu kez de; CHP İl Başkanı Teoman Sancar'ın açık kalan telefonda sadece "Bırakın Osman Zolan'la Çapar çatışsın" demediğini, başka sözler de sarf ettiğini anlattı.  Çapar, "Daha başka kelime var ben o bu kürsüdeki üsluba sığdıramıyorum" diyerek, "Allahın sopası yok ki, duyuruyor işte" dedi. 

CHP’den süreli ihraç cezası alan Denizli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Bekir Çapar ile CHP İl Başkanı Teoman Sancar arasında başlayan siyasi polemik, şiddetlenerek devam ediyor. Denizli Büyükşehir Belediyesi Bağımsız Meclis Üyesi Bekir Çapar, büyükşehir belediye meclisi oturumunda bu kez de; CHP İl Başkanı Teoman Sancar'ın açık kalan telefonda sadece "Bırakın Osman Zolan'la Çapar çatışsın" demediğini, başka sözler de sarfettiğini anlattı.  Çapar, "Daha başka kelime var ben o bu kürsüdeki üsluba sığdıramıyorum" diyerek, "Allahın sopası yok ki, duyuruyor işte" dedi. 

Denizli Büyükşehir Belediye Meclisi Ağustos ayı Olağan Toplantısının 2. birleşimi yapıldı. Toplantıda son günlerde kent gündemine damga vuran Üçgen Çarşısı yönetiminin CHP İl Başkanı Teoman Sancar'ın sarf ettiği "Bırakın Osman Zolan'la Çapar çatışsın" konusu ile ilgili yaptığı basın açıklaması konuşuldu. Geçtiğimiz günlerde meclisteki Üçgen Çarşısı ile ilgili yaşananların basında ve dolayısıyla kent gündeminde yer aldığını anlatan Meclisin Bağımsız Üyesi Bekir Çapar söz alarak, "Bugün Sayın CHP İl Başkanı Teoman Sancar Beyefendi basın toplantısı yapmış ve adımdan zikrederek konuyla ilgili açıklamalarda bulunmuştur. Sayın İl Başkanının söylemleri doğrudur. Ben CHP'den 2 yıl süreyle ihraç edildim. Benim CHP'li olmam tartışmasızdır, yüreğimde yazılı altı oku kimsenin silmesi mümkün değildir. Ancak yapılan basın açıklaması Üçgen Çarşısı yöneticileri tarafından yapılan bir açıklama olup, sahiplerini bağlar" dedi.

Telefonun açık kalıp Üçgen Çarşısı yöneticilerinin olaya şahit olmasının detaylarını anlatan Çapar, Üçgen Çarşısı ile ilgili önerge hazırlarken CHP'li arkadaşlarından destek istemek için telefonla yaptığı görüşmeden bahsetti. Çapar, şunları söyledi: "Ancak ne yapalım ki telefon açık kaldı. Ve bu telefonda yüzüme söylenenlerle gıyabımda söylenen sözler arasında farklı sözler sarf edildi. Kötü söz sahibine aittir. Bu sözleri o an yanımda olan Üçgen Çarşısı yöneticileri de duydu. Bırakın Osman Zolan'la Çapar çatışsın. Daha başka kelime var. Ben onu bu kürsüdeki üsluba sığdıramıyorum. Bunu Türkçe sözlükte arayıp baktığımda karşılığını buradan söylemekte doğru değil. Allahın sopası yok ki, yani duyuruyor işte. Ben ayağıma takılanla değil kafama takılanla meşgulüm. Kötü söz elbette sahibini bağlıyor."

Üçgen Çarşısı yöneticileri geçtiğimiz gün Çapar'ın yaptığı telefon konuşmasına şahit olduklarını ve konuşmanın ardından telefonun açık kaldığını belirterek, CHP İl Başkanı Teoman Sancar'ın "Bırakın Osman Zolan'la Çapar çatışsın" söylemlerini duyduklarını belirtmiş ve Sancar'a tepkilerini belirten bir basın açıklaması yayımlamışlardı.

 

 

Henüz bu habere yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapın!

Siyaset kategorisinde en çok okunanlar

VEFAT EDENLER

 • ZEYNEL KONUKMAHALLE CAMİİ Çakır Mezarlığı
 • YILMAZ KABAYUKAULU CAMİİ Servergazi Mezarlığı
 • KÜBRA TEKİNASRİ MEZARLIK CAMİİ Asri Mezarlık
 • TURGUT OLGUNASRİ MEZARLIK CAMİİ Asri Mezarlık
 • SALİH NEŞİRAYMAHALLE CAMİİ Ulukent Mezarlığı
 • MEHMET AKTAŞMAHALLE CAMİİ Pınarkent Mezarlığı
 • ZERRİN ÇETİNSÖZLÜNAKİL EDİLEN YERDE Nakil Gidenler
 • ALİ AKYILNAKİL EDİLEN YERDE Nakil Gidenler
 • SACİDE KARACAMAHALLE CAMİİ Sarayköy Mezarlığı
 • KÜBRA ŞENTÜRKMAHALLE CAMİİ Serinhisar Mezarlığı
 • İMRE MİNA YAKANMAHALLE CAMİİ İnceler Mezarlığı
 • BAHRİYE TAŞTANHİLAL CAMİİ Çakmak Mezarlığı
 • MEHMET ORDUMAHALLE CAMİİ Yenicekent Mezarlığı
 • KIYMET ASMEZARLIKBAŞI CAMİİ Çakmak Mezarlığı
 • NEVRİYE ACARMAHALLE CAMİİ Akkale Mezarlığı ( Akhan )
 • YUSUF TURANMAHALLE CAMİİ Pamukkale Mezarlığı
Döviz bilgileri TCMB'ndan alınmaktadır

DOLAR

4.6995

EURO

5.5095

STERLİN

6.2815

DENİZLİ

En Yüksek 22°
En Düşük 22°

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ