2292 kez okundu.

GURURUMUZ OLDULAR

Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü olarak 29-30 Haziran 2012 tarihleri arasında Uşak ilinde yapılan Yıldızlar, Ümitler ve Gençler Bay Bayan Bölgeler arası Karate Seçmelerine 12 sporcuyla katılan temsilcimiz,  17 madalya ile başarılması zor bir zafere imza attı. 
Aydın, Uşak, İzmir, Muğla ve Manisa temsilcileri ile kora kor yarışma içene giren Doğan Karate İhtisas Spor Kulübü 12 sporcu ile katıldığı yarışmalardan 17 madalya ile muhteşem bir başarıya imza attı. 


DAHA BÜYÜK ZAFERLER KAZANACAĞIZ 
Kazandıkları zaferlerle ilgili açıklamalarda bulunan Milli Antrenör, Uluslar arası Hakem 5.Dan Doğan Deveci, “Müsabakalar için sporcularımız güzel bir hazırlık dönemi geçirdi, sporcularımızda hedefi olan sporcular.Burada derece yapan sporcularımız temmuz ayı içersinde yapılacak olan Türkiye milli takım kampına katılacaklar. Bu başarılar tesadüf değildir, kulübümüz daha önce de bir çok başarıya imza atmıştır, Yoluna hız kesmeden emin adımlarla devam etmektedir. Allahın izniyle daha nice dereceler kazanacağız. Bizlerden desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen kulüp yönetimimize, velilerimize, sporcularımıza, Denizli halkına, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne, Denizlimizin güzide yazılı ve görsel basınımıza saygılarımı sunarım.’’ dedi     


Yorumları göster (0)

Spor kategorisinde en çok okunanlar

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ