HERŞEY DAHA GÜZEL OLACAK

Denizlispor’un gelecek vaad eden genç oyuncusu Hüseyin Atakan Üner, açıklamalarda bulundu. Denizlispor’un alt yapısından yetişen ve geçtiğimiz sezonu Denizli Futbol Akademi’de geçiren Hüseyin Atakan, geleceğe dair önemli mesajlar verdi.

 “ÖNEMLİ OLAN TAKIMIN BAŞARISI”
Elazığspor karşılaşmasının kendi açısından güzel geçtiğini belirten genç oyuncu Atakan; “  Öncelikle takımın sahada ne yaptığı önemli. Benim iyi olmam yetmiyor. Takım olarak da bazı şeyleri başarmamız gerekiyor. Daha iyi noktalarda olursak, performansım o zaman daha değerli olur. Önemli olan takımın sahada başarılı olmasıdır. İnşallah Yusuf Hoca daha çok şans verir. Bende kendimi gösterme fırsatı bulurum” dedi.

“AKADEMİ’DE ÖZGÜVENİM YERİNE GELDİ”
En büyük hedefinin Denizlispor’da başarılı olmak olduğunu söyleyen Atakan; “ Bu takımı daha iyi yerlere getirmek istiyorum. Geçen sezon Denizli Futbol Akademi’de forma giyme şansı bulmuştum. Orada sahaya çıkmamız özgüven açısından çok iyi oldu” diye konuştu.

“TOPARLANACAĞIZ”
Bu takımı bulunduğu durumdan çıkaracak olanlar biziz şeklinde konuşan Atakan; “ Tekrar toparlanacağız. Hepimiz buna inanıyoruz. Takımdaki abilerime ve kendime güveniyorum. Her şey daha güzel olacak” ifadelerini kullandı. 

İBRAHİM ALAYONT

Henüz bu habere yorum yapılmamış.
İlk yorumu siz yapın!

Spor kategorisinde en çok okunanlar

Döviz bilgileri TCMB'ndan alınmaktadır

DOLAR

4.7044

EURO

5.4809

STERLİN

6.2430

DENİZLİ

En Yüksek 21°
En Düşük 21°

FOTO GALERİ

VİDEO GALERİ