DENİZLİSPOR’DA SUNİ PRİM KRİZİ!

Denizlispor’da Pazar günü deplasmanda oynayacağı Gaziantep Büyükşehir Belediye maçı öncesi futbolcu ve teknik heyetin morali yerinde. Hafta içinde bazı medya kuruluşlarında her nakadarda olsa verilecek olan prim konusunda bazı çevreler Başkan Süleyman Urkay ile Asbaşkan Taner Atilla’yı karşı karşıya getirmek isteselerde; iki kurt ve deneyimli spor adamı dün itibarıyla bu olaya son noktayı koydular ve sanki Denizlispor’da kriz varmış gibi lanse edenleride bir kez daha yanıltmış oldular…

Yönetim futbolculara verilecek olan 250 bin TL’lik primi zorlu Antep maçı öncesi elden dağıtarak adeta takıma para dopingi de yapmış oldu.

Peki neydi bu hafta boyunca Denizlispor’da yaşatılmak istenen suni ’ PRİM MESELESİ’…!

Başkan Urkay ve yönetiminin 125 bin TL olarak belirlediği prime ekstra olarak Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ında vereceğim dediği 125 bin TL’lık prim….

Hal böyleyken; Başkan Urkay’ın iki gün önce ‘Prim 125 bin TL’ olarak dağıtılacak demecinin hemen akabinde Asbaşkan Taner Atilla’nın ise yine medyaya ‘Hayır prim 250 bin  TL’ dağıtılacak demesi anlıkta olsa krize yol açmıştı. Yaşanan tatsızlık yukarıda yazıda belirttiğim gibi tatlıya da bağlanmış oldu.

Şimdi yönetim ve başkan gerekeni yaptı…

Sıra futbolcularda…

Gaziantep Büyükşehir Belediye maçınıda kazanarak, en azından önümüzdeki haftalar için lige daha güvenli bakabilmemiz adına en az 1 puanla bu deplasmandan dönmeleri gerekiyor. Tabiki galibiyet alınırsada ballı börek olur… Kalın sağlıcakla….