SEZON SONUNU BEKLEMEYİN….!

Denizlispor’a FIFA tarafından verilen iki dönem transfer yasağının geldiğini bilmeyeniniz yoktur. Bu sezonun bitimiyle birlikte ilk yıl dolacak; ancak önümüzdeki yani; yeni sezon için yine hareket kabiliyetimiz haliyle transfer için kalmayacak..

Hal böyleyken Denizlispor yönetimi sezonun bitmesini asla beklememeli.!

Şu anda takım içinde sözleşmesi biten 10’un üzerindeki tüm oyuncularla Altınordu maçı sonrası oturup yeniden konuşmalı ve gerekirse hepsiyle yeni sezon için tekrardan anlaşmalı diyorum.

Nisan ayının ortalarına doğru yapılacak olan bir FIFA toplantısı olduğunu biliyorum. Bu toplantıya kadar özellikle yabancı oyunculara olan tüm borçlar ödenir (Tahmini olarak 3 milyon TL) ve FIFA’ya iyi niyet gösteriminde bulunabilinirse yapılacak olan o toplantıda getirilen transfer yasağının bir dönemde sınırlı olmasıda olası hatta yüksek bir ihtimal olarak masa üstünde duruyor.

Denizlispor’u sevenler, şehrin büyükleri bu konuyu ivedilikle bana göre konuşmalı ve Altınordu maçının bitimiyle birlikte yeni sezon için mutlak suretle bir yol haritası çizmeliler diye düşünüyorum….

Yoksa yine aynı sıkıntılar, hele birde takım içinde sözleşmesi bitipte ‘Hayır ben anlaşmayacağım’ diyen oyuncuların sayısı yükselirse işte o vakit yeni sezon bizim için ‘İZLENİLMEMESİ GEREKEN KORNUNÇ BİR FİLM’ olur….

Yeni sezonda transfer yapamadığımız gibi birde takım içindeki önemli oyuncuların gitmesiyle birlikte tıpkı Denizli Büyükşehir Belediyespor’un şu anda yaşadığı sıkıntının aynısına yaşamamız içten bile olmaz.

Benden söylemesi….!

Kalın sağlıcakla