İZMİR deki SLOGAN ÇEKİŞMESİ

İzmir in kurtuluşu sebebiyle kutlama programlarında Mustafa Kemal in ve silah arkadaşlarının büyük mücadelesi sonucu ülkemizin yeniden işgalden kurtulup hürriyetine kavuşması coşkuyla kutlanmak istendi..Kutlandı da.. Mustafa Kemal bu ülkenin tartışılmaz ortak değeridir..Hangi parti mensubu olursanız olun Mutafa Kemal Atatürk ü anmak hatırlamak lazımdır..Yapmak istedikleri bu günkü özgür ve hür Türkiye Cumhuriyetini ilelebet yaşatmak ve daha ileri seviyelere gelmesini sağlamaktır.

Yaptımı yaptı;onun mirası üzerinde hürmüyüz evet..Belediye başkanımızdan Cumhurbaşkanımıza ve hatta muhtarlarımıza kadar başımızda ne bir İngiliz,ne bir Yunan nede İtalyan yada Fransız var…

Camilerimizden özgürce ezan sesi okunuyorken..

Mustafa Kemal Atatürk ü anmadan olmaz…olmaz be kardeşim.

Bu bizim ortak değerimizdir..

Liderlerimizi severiz,ayrı bir konudur..Onlar için canlarını verecekler de vardır.

Liderlerimiz de seçilmiş başkanlardır,bu ülke için sonuna kadar çalışırlar,daha iyi bir Türkiye için gayret sarfederler..Seçilmiş  liderlerimizi severiz,el üstünde tutarız..Onlar da bu ülke için varlar..

Ama ortak değerlerimizi yok sayamayız..Bu insanlar aç susuz kıyafetsiz top yekün savaşmışlar;Yokluktan bir ülke doğmuş..Şükürler olsun.

Bu vesile ile Atamız ve silah arkadaşlarını ve şehitlerimizi bir kez daha anmayı kendime, kendimize bir borç bilmeliyiz.