DENİZLİSPOR’U KARIŞTIRAMAYACAKSINIZ…!

Denizlispor yönetimi bu sezon bir çok sorunla boğuşurken (Hem saha içi, hem saha dışı) ve ağır sorunların hepsini teker teker aşmışken; bu kezde içimizdeki ‘İRLANDALILARLA’ boğuşuyor….

Bir süreden bu yana özelikle sosyal medyada bir çok sahte hesaplar üzerinden Denizlispor Başkanına, yönetimine, hatta zaman zaman medya mensuplarına ‘KLAVYE DELİKANLILIĞI…!’ yapanlar; ne hikmetse o eleştirilerini hatta zaman zaman hakarete varan yorum yaptıkları sosyal medya hesaplarından gerçek kimliklerini bir türlü açığa çıkarma cesaretinide gösteremiyorlar..

Özellikle son iki aydır küçük ama çok küçük bir kesim Denizlispor nasıl başarısız olur, Denizlispor nasıl karışır, Denizlispor nasıl kötüye gider diye ufak beyinleriyle bir şeyler yapma yarışı içine giriyorlar. Giriyorlar girmesine ancak bir türlüde başarılı olamıyorlar..

Yani sizin anlayacağınız kendi kendilerini kandırıp, avutuyorlar…!

Son olarak Denizlispor yönetiminin içinde yaşanan sözde yaşanan ve yaşanıyor denilen suni ve yalan krizden geçilmiyor sosyal medyadaki bazı hesaplardan..!

Denizlispor’a bana göre bugüne kadar inanılmaz derecede faydalı olan iki ismi Ahmet Selvi ve Ali Fırat’ı karşı karşıya getirmeye; hatta bu saçma- sapan, sanal ve aslı astarı olmayan bir kavgaya Başkan Mustafa Üstek’i de dahil etme çabası içinde; içimizdeki İRLANDALILAR..!

Sözüm ona Ahmet Selvi ve Ali Fırat kavgalılarmış, hatta istifa edeceklermiş..

Sözüm ona Başkan Mustafa Üstek, Profesyonel Futbol Şube Sorumlusu Ali Fırat’tan rahatsızmış…

Mış mışta mışşş, miş mişte mişşşşşşşşşşş…

Ama buradan yine, yeniden söylüyorum….

Ne yaparsanız yapın Denizlispor’u karıştıramayacak ve Denizlispor’u huzursuz bir kulüp haline getiremeyeceksiniz…!

Başkan Mustafa Üstek ve onun yakın kurmayları olan Ahmet Selvi ve Ali Fırat ile son derece uyum içinde çalışan bir yönetim kurulu var. Bu yönetim kurulu her geçen zaman dilimi içinde Denizlispor’un kaybolan ve yıkılan imajınıda en üst düzeye çıkarmaya uğraşan bir topluluk…

Hal böyleyken uyum içinde çalışan ve uzun zamandır özlemi çekilen bir Başkan ve yönetim kurulumuz var. Onlara sahip çıkmalı, onların yanında olmalıyız… Hep diyorum, yine söylüyorum..

BAŞKA DENİZLİSPOR YOK…..

Kalın sağlıcakla…..