KALİTEYİ AYAKLAR YOLDA; GELİYOR….!

Denizlispor’da ilk yarınının bitimine iki hafta kala yeşil-siyahlı yönetim hummalı bir şekilde ara transfer için çalışmalarını sürdürüyor. Bir yandan sezon başından bu yana mali disiplini kontrol altına alan, diğer yandan da ligin ikinci yarısında sportif başarı isteyen ve buna göre çalışmalarına hız veren Başkan Mustafa Üstek ve yönetimi bir çok oyuncuyla prensip anlaşmasına vardığı haberleri kulağımıza geliyor.

Ligin ikinci yarısına bambaşka bir Denizlispor olarak girmeye hazırlanan Horozlar’da son yabancı dosyası olan Anmar meseleside kapandı. Mevcut yönetimi özellikle son 10 yıldan bu yana ‘BELA’ haline gelen yabancı oyuncuların dosyalarını temizledikleri için teşekkür ediyorum…

Şimdi sırada sportif başarılar var…

İkinci yarı için şu ana kadar 4-5 isimle görüşen ve anlaşan yönetimin bu sayıyı teknik patron Reha Erginer’in raporu doğrultusunda 7 isime çıkaracağa benziyor. Devre arasında alınacak oyuncuların kaliteli olduğu kadar gelir gelmez takımda ilk 11’de de oynaması zorunluluğu şart…!

Hep söylemişimdir! Ara transfer har zaman, her takım için risklidir…!

Nasrettin Hoca misali ‘YA TUTARSA’ sözü Denizlispor için geçerliliği olmayan bir konudur. Çünkü ikinci yarı için alınacak ve takıma katılacak oyuncuların hepsinin çok iyi araştırılıp, iyi irdelenmesi şarttır!

Hal böyleyken ligin ikinci yarısında alınacak olan seri galibiyetlerle Denizlispor’un play-off bandını ikinci yarının ortalarında yakalayacağı hatta ligin sonunda da play-off oynayabileceği inancındayım…

Bir çok isimle görüşülüp anlaşıldığını yukarıda yazmıştım..

Hele hele kulağıma gelen isimlerse anlaşılanlar; Denizlispor bu kadroyla ikinci yarı şaha kalkar; camiayı ve taraftarlarını musmutlu eder… Kalın sağlıcakla.