YEPYENİ BİR DENİZLİSPOR GELİYOR

2018 yılının ilk günlerini yaşarken, yeni yıl için Denizlispor adına umutlu olduğumuz bir yıl olacağından hiç şüphem yok..

Denizlispor yönetimi günlerden bu yana titiz bir çalışma içindeler. Bir çok isimle görüşüp takıma en fazla katkıyı sağlayacak isimleri tek tek renklerine bağlamaya hazırlanıyor. Başkan Mustafa Üstek ve yönetimi bir kez daha ellerini cebine atarak, önce transfer yasağını kaldırdılar ve şimdide takıma takviye olacak 6-7 isim için bütçelerini hazırladılar..

Hal böyleyken, 2018 yılında yepyeni bir Denizlispor izlettirmek içinde günlerdir çalışıyorlar…

Şu ana kadar Denizlispor yönetimi takıma takviye bir diğer adıyla transfer edecekleri isimleri kamuoyundan sır gibi saklasalar da aldığım duyumlara göre inanılmaz isimlerin ikinci yarıda yeşil-siyahlı formayı giyeceğinide biliyorum….

Her zaman dediğim gibi devre arasında yapılan transferler hep risk olmuştur… O açıdan yeşil-siyahlı yönetimin titiz çalışmasını ve isimleri kamuoyundan saklanamasına da saygı duyuyorum. Çünkü bir futbolcuyu transfer edecek oluyorsunuz ismi medyaya çıkıyor; ondan sonra oyuncu bir ederken, bir anda ikiye çıkıyor fiyatı..

Menejer oyunları da işin çabası…

Denizlispor camiasına ve taraftarına buradan şunu söylemek istiyorum. İçiniz ve yüreğiniz rahat olsun…!

İkinci yarıda özlenen sportif başarılar yakında..

Kalın sağlıcakla….