ŞİMDİ SORUYORUM, SEN KAÇ TUĞLA KOYDUN DA GİTTİN HOCA?

Denizlispor’da uzun yıllardır olduğu gibi bu sezonda bir teknik adam furyası devam ediyor. Sanıyorum kısa bir süre sonra Teknik Direktör Reha Kemal Erginer’de, buradan yüklü bir tazminat alarak güzel bir şekilde gidecek.

Şimdi biraz geriye gidelim. Tarihler 20 Aralık 2017 saat 15:00…

Şimdi ne var bugün diyeceksiniz. 28 Eylül 2017’de Denizlispor’un başına getirilen Reha Erginer, göreve çok iyi başlamış, 3 maçta 7 puan kazanmış yoluna devam ediyordu. Ne zaman ki işler ters gitmeye başladı. Suçluyu hemen buldu. Futbolcular ve kendisinden önce kulüpten görev alan profesyoneller…

Geldiğinde Denizlispor’un durumu bilen Erginer yaklaşık 2 ay sonra yukarıda verdiğim tarihte şu kelimeleri söyledi. Ne eksik ne fazla aynısını yazıyorum. “ BENDEN ÖNCEKİLER BİR TUĞLA BİLE KOYMAMIŞ Kİ…”, “BİZİM GİBİ HOCALAR MAALESEF SEVİLMİYOR”

Evet şimdi bir soru sormak istiyorum. Siz Denizlispor’a kaç tuğla koydunuz? Ne yaptınız? Sürekli sizden önce görev yapan Yusuf Şimşek’te dahil birçok isme bu ağır lafı söylediniz. O Yusuf Şimşek, Denizlispor’dan hak etmediği parayı almam diyerek gitti. Siz ne yapıyorsunuz? Bir tuğla bile koymadığınız 50 yıllık camiaya neden zorluk çıkarıyorsunuz? Dediğiniz gibi belki farklı bir anlamda o laf söylediniz ama gerçekten ‘sizin gibi hocalar maalesef sevilmiyor!’ sevilmeyecektir de.

Fazla uzatmayacağım. Uzun yıllar sonra birileri tozlu rafları karıştırdığında ‘Denizlispor’un tarihteki 58.hocası Reha Kemal Erginer’ yazısını mutlaka görecekler. Maalesef keşke demenin bir getirisi yok.

Ayrıca unutmadan buralarda langırtın kollarını kim kontrol ediyorsa o ıslıklanıyor hocam, şahısların istedikleri değil… Yolunuz açık olsun…

Saygılarımla…