CANINIZ SAĞOLSUN!

Dakika 90+6… Kaan Dorak altı pasın içinde topu kaleye iteklese, bugün farklı bir şey yazıyor olmazdık. Skora değil, spora göre yazmak çoğu zaman olmaz ama…
****
Aması Kızılcabölük güzel yer. Babadağ’ın eteklerinin altında sevimli bir mahalle.  Muhtar Enver amca ile arkadaşları 1982’de kafa kafaya verip kurmuşlar bu güzel takımı. O günlerde bu günleri hayal bile etmemişler. Gelinen noktada kulübün tarihindeki en şaşalı günlerini görmekte onların en çok onların hakkı.
****
Maça gelmeden önce, öncesine gelmek gerekiyor. Sabahın 6’sında yola çıkan saatlerce aç, susuz yolculuk yapan, 90 dakika hiç durmadan takımı destekleyen ve sabahın 3’ünde Denizli’ye gelen ve sabah çalışmaya giden Kızılcabölükspor taraftarını unutmamak lazım. 
****
Final karşılaşmaları çok gariptir. İyi oynamak bir kenara önce avantajlı skoru almak önemlidir. Bizde bunu yapmak istiyorduk. İştahlıydık ama hiç beklemediğimiz dakikada, beklemediğimiz anda beklemediğimiz bir gol yedik. Rakibin bizden sadece 1 gol fazlası vardı. Bu tür karşılaşmalarda yediğini çıkartamadığın sürece ne yaptığının pek bir önemi yoktur. 2 yıl önce olmamıştı. Bugünde olmadı. Belki yarında olmayacak ama bu Kızılcabölükspor’un başarılı olduğu gerçeğini değiştirmeyecek. 
****
Bu başarıda emeği geçen başta Kulüp Başkanı Osman Duran ve yönetimine, teknik heyete, futbolculara ve taraftara Denizli’yi bir kez daha yakışır bir şekilde temsil ettikleri için teşekkür ederiz.

Saygılarımla…