VAKİT ÇALIŞMA VAKTİ

Denizlispor Başkan Mustafa Üstek, seçim günü önemli açıklamalarda bulundu. Maddi olarak sıkıntılarının olmadığını, sözleşmesi biten oyuncuların takımda kalmak istediklerini kendilerine ilettiklerini söyledi.
Kısacası sezona son yıllara nazaran iyi başladık. Seçimi biraz geçte olsa hallettik ve ekipler kuruldu. Transfer komitesinde geçen sezon olan isimlerin olması kabul edilebilir bir durum. Mali işler konusunda uzman olan Taner Atilla yine hesapların başında olacak. Altyapı yine geçen sezon olduğu gibi yine Necip İrdem iradesinde olacak. Geçen sezon orada da başarılı işler yapılmıştı. 
Futbol şube konusunda ise kafalarda soru işaretleri var. Geçen sezon alınan kötü sonuçların ardından bir takım değişiklikler olmuştu umarım bu sezon yenisi tekrarlanmaz. 
Bunların dışında hoca konusuna gelmek istiyorum. Fatih Tekke ile görüşüleceği söylendi ancak ben onunla yola devam edilmeyeceğini düşünüyorum. Yerine ise bu ligi bilen kaliteli, kurt bir hoca getirilmesi gerekiyor. Sözleşmesi biten oyuncuların geleceği ise merak ediliyor. Denizlispor’da kalmayı hak eden sadece 2-3 oyuncu var onun dışındaki isimlere teşekkür edilmesi lazım. 
Bunların dışında da kadroya ciddi takviyelerinde yapılması gerekiyor. Umarım transferde devre arasında olduğu kadar şanslı oluruz. Olursak hedef belirtebiliriz. Yoksa siz zaten filmi çoğu kez izlediniz.
Saygılarımla…