KADININ EN BÜYÜK DÜŞMANI YİNE BİR KADINDIR

Günlerdir gündemi meşgul eden bir durum var. O da Yasak Elma dizisinde yaşanan taciz skandalı. İddiaya göre Talat Bulut 19 yaşındaki kostüm asistanı Özge’yi dudağından öpüyor. Tacize uğradığını iddia eden kız hemen avukatına başvurdu. İşlemler başlatıldı… Ben haberi ilk duyduğumda şoke oldum. Yılların sanatçısı bir adamdan bahsediyoruz. Bir tarafta da 19 yaşında gencecik bir kız. Sonra haber yapılan sitelerdeki yorumlara gözüm takıldı ve tam anlamı ile kanım dondu. Çünkü kızcağız yerde yere vurulmuş. Gündeme gelmek için, popüler olmak için iftira atmış. İşin komik tarafı ise bu yorumları yazıp kızcağızı aşağılayanlar hemcinslerimiz. Yani kadınlar… 
Sonra dedim ki bu ülkede tacize uğrayanlar neden sustuğunu şimdi anlıyorum . Gerçek bir ok gibi saplandı beynime. Bir kadın sadece televizyonlardan gördüğü bir adamı ölürcesine savunuyor, 19 yaşındaki bir genç kızı ise yerden yere vurabiliyor.Sustuğumuz için artmıyor mu bu vakalar? “Ahmet abi çok iyidir yapmaz, ayyy onun 3 evladı var yapar mı hiç, namazında niyazında adam o taciz nedir bilmez” bu gibi laflar karartmadı mı nice hayatları… Ne olursa olsun ortada gencecik bir kızın hayatı söz konusu. 
Öte yandan "Fatma Girik’e Talat Bulut’un tacizi soruluyor. Girik, “Talat aile babasıdır, öyle bir şey imkânsız, kalıbımı basarım onun adına” diyor. Yılların sanatçısı Fatma Girik gözü kapalı savunuyor Bulut’u.
Fatma Hanım bu ülkede öz babasının tacizine, tecavüzüne uğrayan kızlarımızı gördük biz. Bizler bangır bangır bağırıyoruz tacize sessiz kalma diye. Ama sizin bu yaptığınız olmadı. 
Tabi yaşananlar bununla da kalmadı. Hande Ataizi ve bir dönem yarışmalarda ismine sıkça rastladığımız Ezgi Baylar’da Talat Bulut’un kendilerini taciz ettiğini söyledi…  Duruma son noktayı adalet koyacak. Tabi adalet bizim ülkeye uğrarsa…