DENİB, Heimtextil istişare toplantısını 10. kez düzenledi DENİB, Heimtextil istişare toplantısını 10. kez düzenledi

Denizli İhracatçılar Birliği’nde gerçekleştirilen programa, DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu, DENİB Yönetim Kurulu Üyeleri ile DENİB'e üye firmaların yöneticileri katılım sağladı.

DENİB Başkanı Hüseyin Memişoğlu, DENİB Akademi’nin yeniden yapılandırma sürecini tamamladıkları ve eğitimlere 2024 yılını beklemeden başladıklarını belirterek Akademi Girişimci, Akademi Profesyonel, Akademi Junior ve Akademi Master olarak 4 kategoride eğitim programlarının devam edeceğini söyledi.

Akademi Master kapsamında ilk programın Ahmet Şerif İzgören ile başladığını söyleyen ve programda yer alan yöneticilere katılımlarından dolayı teşekkür eden Hüseyin Memişoğlu, “Türkiye’de yer alan firmaların büyük çoğunluğu aile şirketi ve şirketlerin yaşam döngülerini istatistikler net bir şekilde ortaya koyuyor. Bugün gerçekleştireceğimiz programda firma sahiplerinin yeni jenerasyona yetki devri, delegasyon, aile anayasası gibi konuları inceleyeceğiz. Salon oldukça yoğun. Firma sahiplerinin bu denli yoğun ilgisi ve seminere olan heyecanı Akademi Master kapsamındaki ilk eğitimimizde bizi oldukça mutlu etti” dedi.

Ardından söz alan ve 75 dakikalık bir seminer veren Ahmet Şerif İzgören, “Patronun Rotası” programında, yurt dışı ve yurt içinde farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalardan çeşitli örnekler vererek, iyi uygulama örneklerini katılımcılara aktardı. Firmaların sürdürülebilirliği, kurum kültürü, sistem oluşturma, yeni yetenekleri keşfetme, strateji, liderlik, çalışan motivasyonu gibi konularda yaşanmış örnekler ve farkındalık yaratan anlatımıyla katılımcılara farklı bir bakış açısı sundu.

DENİB AKADEMİ bünyesinde önümüzdeki süreçlerde gerçekleştirilecek olan eğitim programlarının takvimi www.denib.gov.tr adresinde düzenli bir şekilde paylaşılıyor.