Av. Haluk Değirmenci hayatını kaybetti

Bir süredir Pamukkale Üniversitesi Hastaneleri’nde tedavi gören AK Parti İl Demokrasi ve Hakem Kurulu Üyesi Av. Haluk Değirmenci, 53 yaşında hayata veda etti. 

Av. Haluk Değirmenci hayatını kaybetti

Yaklaşık 1 yıl önce beyne pıhtı atması sonucu oluşan hasar nedeniyle Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Hastaneleri’nde tedavi gören 53 yaşındaki AK Parti İl Demokrasi ve Hakem Kurulu Üyesi Av. Haluk Değirmenci, hayatını kaybetti. DRT ekranlarında İrfan Atasoy tarafından hazırlanıp sunulan ve CHP İl eski Başkanı Av. Zafer Gönenç ile birlikte ‘Güne Bakış’ ve ‘Haftaya Bakış’ programlarına çok defa konuk olarak katılan merhum Değirmenci, bugün ikindi namazına müteakip PAÜ Müftü Ahmet Hulusi Efendi (Külliye) Camii’nde kılınacak cenaze namazı sonrası Çakmak Mezarlığı’na defnedilecek.


“Mekanın cennetin en güzel yeri olsun”
Değirmenci’nin vefat haberi, kentte büyük üzüntüye neden oldu. Denizli Barosu Başkanı Adnan Demirdöğer, yayımladığı mesajında; “Değerli meslektaşımız Av. Haluk Değirmenci'yi kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Merhum meslektaşımıza Allah'tan rahmet yakınlarına ve meslektaşlarımıza başsağlığı diliyorum” diye konuştu. AK Parti İl Başkanı Yücel Güngör, sosyal medya hesabından taziye mesajı yayımladı. Başkan Güngör; “AK Partimizin kıymetli abisi, dava adamı Av. Haluk Değirmenci abimiz...  AK Parti Denizli İl Demokrasi ve Hakem Kurulu üyemiz bizi bugün çok ama çok üzdün. Allah rahmet eylesin. Mekanın cennetin en güzel yeri olsun. Tüm sevenlerinin başı sağ olsun. AK Parti Teşkilatımızın başı sağ olsun. Tüm Denizlimizin başı sağ olsun” dedi. 


“Allah rahmet eylesin”
Sosyal medyadan taziye mesajı yayımlayan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan ise şunları aktardı: “Önceki dönem Büyükşehir Belediye Meclis üyemiz, AK Parti İl Demokrasi ve Hakem Kurulu üyesi kardeşim Av. Haluk Değirmenci’nin vefat ettiğini büyük bir teessür ile öğrendim. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet makamı âli olsun. Ailesi ile sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyorum.” AK Parti Denizli Milletvekili Şahin Tin ise; “Kıymetli dostum dava ve yol arkadaşım Mehmet Ali Haluk Değirmenci kardeşimizin vefat haberini teessürle öğrendim. Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun. İyi bir dost değerli bir dava adamıydı. Ailesine, sevenlerine, dostlarımıza sabr-ı cemil niyaz ediyorum. Başımız sağ olsun” ifadelerine yer verdi. AK Parti Denizli Milletvekili Cahit Özkan; “AK Parti Denizli İl Demokrasi ve Hakem Kurulu Üyemiz Haluk Değirmenci’nin vefat haberini büyük bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayım. Kendisine Allah rahmet, kederli ailesine ve sevenlerine sabır ve başsağlığı dilerim. Mekanı cennet olsun” şeklinde ifade etti. 

Değirmenci'nin cenazesi yarın (Pazartesi) günü ikindi namazına müteakip Pamukkale Üniversitesi Müftü Ahmet Hulusi Efendi (Külliye) Camii'nden alınarak Çakmak Mezarlığın'da son yolculuğuna ugurlanacak.
 

Güncelleme Tarihi: 28 Ağustos 2022, 15:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER