Başkanın Köpeği Çalındı, Bulana Ödül Var

Denizli Yörükleri Derneği Başkanı Yaşar Celal Ceylan’ın hobi bahçesinde beslediği 8 aylık has çoban köpeği çalındı.

Başkanın Köpeği Çalındı, Bulana Ödül Var

Yaptığı tüm aramalara rağmen köpeğini bulamayan Başkan Ceylan, köpeği bulana veya bulunmasına yardımcı olacak kişi veya kişilere ödül vereceğini açıkladı.

Hayvanları çok sevdiğini ancak köpekleri ilgisinin çok daha fazla olduğunu belirten Başkan Ceylan, “Pamukkale ilçesine bağlı Fatih Mahallesinde kendime ait hobi bahçem var. Burada çeşitli hayvanlarla birlikte, yörüklükten gelen kültürle 3 tane de farklı cinslerden köpek besliyorum. Üç gün önce hobi bahçemin önünde bulunan 8 aylık has çoban köpeğim kimliği belirsiz kişi veya kişilerce çalındı. Köpeğimin bulunması için internet üzerinden çağrı yaptım. Tanıdıklardan yardım istedim ama bir sonuç alamadım. Köpeğimin benim yanımda yeri çok ayrıydı. Çalınınca çok üzüldüm. Köpeğimi aramaya devam ediyorum. Köpeğimi bulana, bulunmasına yardım edene takım elbise hediye edeceğim.

Hayvan düşmanlarını da adalete teslim etmek istiyorum. Bebek gibi besleyip büyüttüğümüz hayvanlarımız nasıl oluyorsa bir gece vakti çalınıp götürülüyor. Hayvan hırsızlıklarına da dur diyecek yetkilileri göreve davet ediyorum” dedi

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kadir BOZDEVECİ
Kadir BOZDEVECİ - 2 yıl Önce

Çamlık Yolu Kızılcabölük 5.çeşme yakınında yolda yürürken aşağı doğru gelen bir köpek gördüm. Köpek korkum olduğundan hızla uzaklaştım. Beyaz besili.

SIRADAKİ HABER

banner212

banner211