BÖYLE VAHŞET GÖRÜLMEDİ!

Uşak'ta yol kenarında bir koli içinde Dilek M.'nin (47) cesedi bulundu. Olayla ilgili gözaltına alınan Suat S. (47), tutuklandı. Suat S. ifadesinde, cinsel ilişkiye girdiği Dilek M.'nin fenalaşarak öldüğünü iddia ederek, koliyi ise eve çağırdığı nakliyecilere, içinde köpek maması olduğunu söyleyerek, ormanlık alana attırdığını ileri sürdü.

BÖYLE VAHŞET GÖRÜLMEDİ!

Karaağaç Mahallesi Kuzey Çevre Yolu Anıt Tepe Parkı yakınlarındaki ormanlık alanda geçen cumartesi günü, karton koli içinde Dilek M.'nin cesedi bulundu. Dilek M.'nin ölümünü araştıran polis ekipleri, son görüştüğü kişileri incelemeye aldı. Dilek M.'nin, bir gün önce Suat S. ile görüştüğü belirlendi.

Gözaltına alınan Suat S., sorgusunda, Dilek M.'nin ile cinsel ilişkiye girdiğini, bu sırada kadının fenalaşıp öldüğünü iddia etti. Paniklediğini belirten Suat S., kadının cesedini koliye koyup nakliyecileri çağırdığını söyledi. Suat S., nakliyecilerin 'Kolinin içerisinden kötü koku geliyor' demesi üzerine, içinde köpek maması olduğunu söyleyerek, koliyi ormanlık alana attırdığını anlattı. Suat S. ile birlikte ormanlık alana giden nakliyecilerin ihbarıyla cesedin bulunduğu da kaydedildi.Vücudunda herhangi bir kesici ve delici alet yarası ile darp izine rastlanmayan Dilek M.'nin ev kadını olduğu ifade edildi. Bir süre önce boşandığı ve işsiz olduğu belirtilen Suat S., emniyetteki işlemlerinin ardından sevk edildiği adliyede mahkemece tutuklandı. (DHA)

Güncelleme Tarihi: 23 Ekim 2018, 10:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER