Buldan’da evi yanan aileye Haluk Levent desteği

Denizli’nin Buldan İlçesi’ne bağlı Türlübey Mahallesi’nde Hasan Demir’e ait evde elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangın meydana geldi. Ünlü Sanatçı Haluk Levent tarafından kurulan Ahbap Platformu, Demir ailesinin yaraları sarmak için harekete geçti.

Buldan’da evi yanan aileye Haluk Levent desteği

Denizli’nin Buldan İlçesi’ne bağlı Türlübey Mahallesi’nde Hasan Demir’e ait evde yangın çıktı.

Öğle saatlerinde ve elektrik kontağından çıktığı tahmin edilen yangında alevler kısa sürede tüm evi sardı.

Denizli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Ekipleri’nin müdahale ettiği yangında, ev kullanılamaz hale geldi.

Eşme’de bir işletmede işçi olarak çalışan Hasan Demir’in ailesinden kimsenin olmaması faciayı önledi.

Yaşanan olayda evde kimsenin bulunmaması, can kaybını önledi.

Bir sosyal medya kullanıcısı, durumu Ünlü Sanatçı Haluk Levent tarafından kurulan Ahbap Platformu’na bildirdi.

Haluk Levent, “Denizli Buldan Türlübey Köyü’nde bir gariban ailenin evi yanmıştır. İlgilenebilsek yardım eden olur mu? Aile gerçekten çok fakir” sözlerini yanıtsız bırakmadı. Ünlü Sanatçı Levent, “Denizli Ahbap! Haydi arkadaşlar! Ailemize destek olalım” diyerek çağrıda bulundu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hamiyet Yoldaş
Hamiyet Yoldaş - 3 yıl Önce

Ben manisa sarıgöl 'den yazıyorum bizimde burada sarıgöl 'ün bir köyünde 70 yaşında kimsesi olmayan bir teyzemizin de evi yandı. Ben Haluk Levent beye ulaşıp o teyzemiz içinde yardım isteyecektim.

Selma tetikel
Selma tetikel - 3 yıl Önce

Ben denizliden annem baban denizli çamlaraltı mah oturuyordu evleri nerden çıktığı belli olmayan sebeble yandi 87 yaşındaki babam başka bir yerde oturamam devlerim bize sahip ciksin 2 gözde olsa ev yapsin diyor ama kaymakalık nede belediye yardim elini uzatmadı hic sosyal güvenceleri yok 65 yas maasiyla geçirmiyorlardı hic bir mal varlığı da yok sadece yanan evin yeri var ev yandi 65 yas maaşınıda kesmişler ödemiyorlar ben kızıyım ben yanıma aldim benimle oturuyorlar ama onlar kendileri oturmak istiyorlar ev yapacak durumumuz yok anne ve babama bir yardim eli uzatılırsa cok sevineceğiz 5383307381 şuan cok zordayiz

SIRADAKİ HABER