Çocuk gelin canlı yayında canına kıymak istedi!

Denizli’nin Pamukkale İlçesi’nde yaşayan 16 yaşındaki K.B. sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında kollarını keserek canına kıymak istedi. Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen ve 3 ay önce evlendirildiği öğrenilen çocuk gelin paylaşımında; “Ölmek istiyorum. Daha da kötüsünü yapacağım. Bunun suçlusu sevdiğim adam” ifadelerini kullandı.

Aynahaber’in haberine göre; Denizli’nin Pamukkale İlçesi Akhan Mahallesi’nde yaşayan 16 yaşındaki K.B.’nin psikolojik sorunları vardı. 3 ay önce 19 yaşındaki B. Ö. ile ailesinin rızasıyla evlendirilmiş, yaşadığı sorunlar nedeniyle ailesinin evine geri gönderilmişti. Çocuk gelin geçtiğimiz gün odasına kendini kilitleyerek, sosyal medyada canlı yayını açtı. Kollarını keserek canına kıymak isteyen kızın paylaşımında sarf ettiği sözler ise kan dondurdu.

Gözyaşları içindeki kız; “Ölmek istiyorum artık! Yeter artık! Beni yalnız bırakın! Beni delirttiler. Yaşamayacağım bu hayatta, kendimi öldüreceğim. Daha kötüsünü yapacağım. Ben kırılmaktan yoruldum. Yaşamak istemiyorum, bunlar benim sevdiğim adamın bana yaptıkları. ‘Eğer ben ölürsem onun suçu demiştim’ işte ben ölüyorum ve bu onun suçu” dedi. Sosyal medyada infiale neden olan paylaşımda K.B.’nin ailesinin kapıyı açmasını istediği ancak kızın yayına devam ettiği görülürken, paylaşımın ardından K.B.’nin akıbetinin ne olduğu bilinmiyor. Öte yandan ruhsal problemleri nedeni ile doktor raporu bulunduğu iddia edilen K. B.’nin yaşadığı sorunlar nedeni ile gözetim altında tutulması gerekirken evlendirildiği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2019, 14:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER