Çocuklarının gözü önünde kocasını öldüren kadın tutuklandı

Muğla’nın Bodrum ilçesinde 3 çocuğunun gözü önünde kocası V.D.’yi bıçaklayan 38 yaşındaki Ş.D. tutuklandı. Ş.D. ifadesinde kocasının çocuklarına ve kendisine şiddet uyguladığı için bıçakladığını söyledi.

Çocuklarının gözü önünde kocasını öldüren kadın tutuklandı

Dün akşam Bodrum’un Yalı Mahallesi Defne Sokak'ta oturan 38 yaşındaki 3 çocuk annesi Ş.D. çocuklarının gözü önünde meyve bıçağıyla eşi V.D.’yi 22 bıçak darbesiyle öldürmüştü. Sabah saatlerinde adliyeye çıkarılan Ş.D. tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

"MEYVE BIÇAĞIYLA 22 KEZ BIÇAKLADI"

Akşam saatlerinde evde eşi ve çocuklarıyla tartışan V.D. eşi Ş.D.'ye çalışmasını istedi. Hasta bakıcılığı yapan Ş.D. rahatsızlığından ve korona virüs (Covid-19) salgınından dolayı çalışamayacağını söyledi. Bunun üzerine evde çıkan tartışma bir anda büyüdü. Kocasının üzerine yürüdüğünü gören Ş.D. mutfaktan aldığı meyve bıçağını eşinin karın boşluğuna sapladı. Bir anda cinnet geçirmeye başlayan Ş.D. eşini 22 kez bıçakladı. Çocuklarının ve komşularının 112 sağlık ekibine haber vermesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri V.D.’yi özel bir hastaneye götürürken yolda kalbi durdu. Hastaneye kalp masajı yapılarak giren V.D. tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

ELİNDE BIÇAKLA POLİS EKİPLERİNİ BEKLEDİ

Olayın ardından eve gelen polis ekipleri Ş.D.'yi kıyafetleri kanlar içerisinde gözaltına aldı. Elindeki meyve bıçağını polislere teslim eden Ş.D., çocuklarına veda ettikten sonra Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

"KOCAM ŞİDDET UYGULUYORDU" 

Gece boyunca gözaltında kalan Ş.D. sabah adliyeye sevk edildi. Savcıya ifade veren Ş.D., kocasının çocuklarına ve kendisine şiddet uyguladığını söyleyerek “Benden çalışmamı istedi, ben de rahatsız olduğum ve pandemiden dolayı şimdilik çalışamayacağımı söyledim. Bunun üzerine evde tartışmaya başladık. Daha sonra bu olay gerçekleşti. Eşim zaman zaman bana ve 3 çocuğuma şiddet uyguluyordu. Çok pişmanım” dedi. 

İfadesinin ardından adli makamlarca tutuklanan Ş.D. tutuklanarak cezaevine gönderildi. 

Güncelleme Tarihi: 10 Aralık 2020, 16:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER