Denizli'de 7 ayrı adrese uyuşturucu operasyonu

Denizli Cumhuriyet Başsavcılığı’nın izni doğrultusunda ve drone destekli 7 ayrı adrese eş zamanlı uyuşturucu operasyonu yapıldı.

Denizli'de 7 ayrı adrese uyuşturucu operasyonu

Çevre illerden Denizli’ye uyuşturucu getirdikleri bilgisine ulaşan İl Emniyet Müdürlüğü ekipler, zanlıları takibe aldı. 2 ay yürütülen takibin ardından Denizli cumhuriyet Başsavcılığı’nın izni ile operasyon başlatıldı. Özel Harekat Timleri’nin katılımı ve Drone desteğiyle 7 adrese yönelik eş zamanlı operasyon gerçekleştirildi. Operasyonlarda 2 zanlı gözaltına alındı. Yapılan aramalarda; 589 Ecstasy Hap, 7 gram esrar, 10 gram sentetik kannabinoid, pompalı tüfek ele geçirildi. Olayla ilgili olarak yakalanan 2 zanlı ile daha önce uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan cezaevinde olan  1 kişi üzere toplam 3 kişi hakkında adli makamlarca işlem yapıldı.

YILBAŞI İÇİN UYUŞTURUCU GETİRİRKEN YAKALANDILAR

Yılbaşı öncesi çevre illerden Denizli’ye uyuşturucu madde getirileceği istihbaratını alan Narkotik Timleri ise şahısları takibe aldı. Denizli Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde otobüsten inen 3 zanlı, Narkotik Timleri tarafından gözaltına alındı. Yapılan aramalarda 178 gram Skunk ve uyuşturucu maddeyi paketlemeye yarayan 2 bin adet küçük kilitli poşet ele geçirildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER