Denizli'de film gibi operasyon!

Denizli’de 7 ayrı suçtan aranması olan ve son zamanlarda birden fazla gasp, zorla alıkoyma gibi suçlar işleyen şüpheliye yönelik operasyon düzenlendi. Ormanlık alanda yaşanan kovalamacanın ardından kaldığı aparta gelen şüpheli, buradan da kaçmak isterken yakayı ele verdi.

Denizli'de film gibi operasyon!

Denizli’de 7 ayrı suçtan aranma kaydı bulunan E.G., son günlerde silahla adam yaralama, gasp ve zorla alıkoyma gibi suçlara karıştığı tespit edildi.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubeye bağlı Cinayet ve Gasp Büro Amirliği ekipleri birçok olayın şüphelisi olduğu değerlendirilen E.G.’yi fiziki ve teknik takibe aldı.

Bağbaşı Mahallesi’ndeki ormanlık alanda olduğu sırada düzenlenen operasyonda, E.G., motosikletiyle yaklaşık 5 kilometre kaçarak, kaldığı apart dairesine gittiği belirlendi.

Film senaryolarını aratmayan operasyonda ekipler evin etrafını sararak E.G.’nin kaçmasını engelledi. Kaldığı apartın çatısından yan binaya geçmeyi başaran şüpheli, buna rağmen yakayı ele verdi ve yakalandı.

Ekiplerin operasyon düzenlediği sırada mukavemet gösteren ve şüphelinin yakalanmaması için polis ekiplerine zorluk çıkartan 2 kişi ise gözaltına alındı. Şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER