Denizli'de işten çıkarılan adam patronunun evini bastı

Pamukkale İlçesi’nde işten çıkarıldığı için öfkelenen Mehmet Ö., hem akrabası hem patronu olan Mustafa Ü.’nün evine bıçakla gitti. Yaşanan kavgada Mehmet Ö.,  karnından aldığı bıçak darbesiyle yaralandı.

Denizli'de işten çıkarılan adam patronunun evini bastı

Olay, Pamukkale İlçesi Karşıyaka Mahallesi’nde meydana geldi. Mehmet Ö., kendisine tüm haklarını ve alacaklarını verdikten sonra içten çıkardığı için öfkelendiği Mustafa Ü., ile telefonda tartıştı. Daha sonra Mustafa Ü.’nün evine giden Mehmet Ö., yanında getirdiği bıçak ile saldırmaya çalıştı. Burada yaşanan kavgaya Mustafa Ü.’nün oğlu Özgür Ü. de karıştı. Bıçak darbelerini savurmak isteyen Özgür Ü.’nün elinde kesikler oluşurken Mehmet Ö., ise karnına aldığı bıçak darbesi ile yaralı olarak kaçtı.

BİRKAÇ SOKAK ÖTEDE YAKALANDI

Çevredeki vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Polis ekiplerinin aldığı ihbar doğrultusunda çevrede Mehmet Ö.’nün kaçtığı otomobili arama çalışması başlatıldı. Karnına aldığı bıçak darbesi sebebiyle çok uzaklaşamayan Mehmet Ö., birkaç sokak ötede otomobili ile birlikte bulundu. Sağlık ekiplerinin müdahalesinin ardından Mehmet Ö., Denizli Devlet Hastanesi’ne sevk edildi. Baba Mustafa Ü. ve oğlu Özgür Ü. ise polis ekipleri tarafından emniyete götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. (İHA)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER