Denizli'de şerit değiştirmek isterken kaza yaptı

Denizli’de Murat E. İdaresindeki 09 KZ 556 plakalı otomobili ile seyir halinde iken bir anlık dalgınlıkla önündeki Veli E., yönetimindeki 20 ACY 425 plakalı TIR’ı geçmek isterken çarpıştı. Kazada ölen ya da yaralanan olmazken otomobil içindeki aile üyeleri büyük panik yaşadı.

Denizli'de şerit değiştirmek isterken kaza yaptı

Kaza, Pamukkale İlçesi Acıpayam Bulvarı üzerinde meydana geldi. Murat E. İdaresindeki 09 KZ 556 plakalı otomobili ile seyir halinde iken bir anlık dalgınlıkla önündeki Veli E., yönetimindeki 20 ACY 425 plakalı TIR’ı geçmek isterken çarpıştı. Otomobil içindeki Murat E.’nin eşi ve iki çocuğu büyük panik yaşadı. Olayı gören çevredeki vatandaşlar bir yandan ailenin yardımına koşarken bir yandan da ihbarda bulundu. İhbar üzerine bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Çevredeki vatandaşlar ise anne ve çocuklarına su vererek sakinleştirmeye çalıştı. Şans eseri kazada ölen ya da yaralanan olmazken maddi hasar meydana geldi.

“ÖNÜNE ALMASAYDIM ÜSTÜMÜZDEN GEÇECEKTİ”

Kaza anını anlatan otomobil sürücüsü Murat E., “Nazilli’den gelirken sağ şeritten kamyonu solladım ve sollar sollamaz bir baktım TIR’ın önüne geçmişim. Direksiyonu birden kıvırdım önüne aldım arabayı. Önüne almasaydım üstümüzden geçecekti. Şükür, ailemde bir şey yok. Cam kenarında oldukları için hanım ve çocuklar biraz panik oldu” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER