Denizli Valiliği'nden uyarı!

Denizli Valiliği, yaptığı yazılı açıklamayla; son günlerde Valilik, Vali Ali Fuat Atik ile Özel Kalem Müdürü’nün adı kullanılarak, para yardımı talebinde bulunulduğunu ifade ederek vatandaşları uyardı.

Denizli Valiliği'nden uyarı!

Denizli Valiliği, son zamanlarda art niyetli kişiler tarafından Valilik, Denizli Valisi Ali Fuat Atik ve Özel Kalem Müdürü’nün adı kullanılarak, iş insanları ile vatandaşların ev veya cep telefonları aranmış olduğu, para yardımı talebinde bulunulduğunu tespit edildiğini bildirdi.

Konuya ilişkin yapılan yazılı açıklamada; “Denizli Valiliği’nin veya herhangi bir kamu kurumumuzun vatandaşlarımız, iş insanlarımız ve esnafımızdan telefon veya diğer iletişim yollarıyla herhangi bir amaçla yardım toplama gibi bir talebi veya yöntemi bulunmamaktadır. Valiliğimizin ve herhangi bir kamu kurumunun veya kamu yöneticisinin adını kullanarak telefon vb. yöntemle yardım toplamaya çalışan dolandırıcılara hiçbir şekilde itibar edilmemesi, böyle bir durumla karşılaşan vatandaşlarımızın Emniyet Müdürlüğü veya Jandarma Komutanlığına ihbarda bulunması önemle rica olunur” denildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Haziran 2022, 13:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER