Denizli Valiliği'nden uyarı!

Denizli Valiliği, son dönemlerde Vali Ali Fuat Atik ve Özel Kalem Müdürü’nün adı kullanılarak dolandırıcılık teşebbüsünde bulunulduğunu belirterek; vatandaşları uyardı.

Denizli Valiliği'nden uyarı!

Denizli Valiliği, son zamanlarda art niyetli kişiler tarafından Denizli Valisi Ali Fuat Atik ve Özel Kalem Müdürü’nün adı kullanılarak; iş insanları ve hayırsever vatandaşların ev, iş veya cep telefonlarından arandıkları, tekerlekli sandalye ve buna benzer maddi yardım talep ederek dolandırıcılık teşebbüslerinde bulunduklarını belirtti. Valilik’ten yapılan açıklamada; “Denizli Valiliği’nin veya herhangi bir kamu kurumumuzun vatandaşlarımız, iş insanlarımız ve esnafımızdan; telefon veya diğer iletişim yollarıyla herhangi bir amaçla yardım toplama gibi bir talebi veya yöntemi bulunmamaktadır.

Valiliğimizin ve herhangi bir kamu kurumunun veya kamu yöneticisinin adını kullanarak telefon vb. yöntemle yardım toplamaya çalışan dolandırıcılara hiçbir şekilde itibar edilmemesini, tedbir amaçlı olarak da böyle bir durumla karşılaşan vatandaşlarımızın Emniyet Müdürlüğü veya Jandarma Komutanlığı'na ihbarda bulunulması önemle rica olunur” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner212

banner211