Denizli’de bıçaklı kavga: 2 yaralı

Merkezefendi İlçesi’nde 3 arkadaş, evlerine girecekleri sırada kalabalık grup ile sözlü tartışma yaşadı. Daha sonra küfürleşen gençlerin bıçaklı kavgasında 2 kişi yaralandı.

Denizli’de bıçaklı kavga: 2 yaralı

Olay, Merkezefendi İlçesi Selçukbey Mahallesi’nde meydana geldi. Evlerine girmek üzere olan 3 arkadaş, o sırada yoldan geçen kalabalık grubun kendilerine sözlü sataşmasına karşılık verdi. Gençlerin sözlü tartışması, küfürleşmeye dönüştü. 3 arkadaşa bıçakla saldıran kalabalık grup, 2 kişiyi yaraladı. Güvenlik görevlisinin müdahalesi ile kavga sona ererken; ihbar üzerine bölgeye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İki arkadaşı bıçaklayan grup ise ara sokaklara kaçarak izlerini kaybettirdi.
Sağlık ekiplerinin ilk müdahalede bulunduğu A.E.E. ve B.A.Ö.’nün bacak ve kollarından bıçaklarla yaralandıkları belirlenirken diğer arkadaşları ise olayı yara almadan atlattı. Polis ekipleri ise çevrede olaya karışan kişileri arama çalışması başlattı. Siteye ait güvenlik kamerasında ise o anlar saniye saniye kaydedildi. Hastaneye kaldırılan iki arkadaşın ise sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER