Denizli'de filmleri aratmayan kovalamaca!

Denizli'de polisin dur ihtarına uymayarak kaçan alkollü sürücü, 30 kilometre kovalamaca sonrası yakalandı. Şoförün daha önce hırsızlık olayına karıştığı öğrenilirken jandarma ve polis ekipleri tarafından arandığı ortaya çıktı.

Denizli'de filmleri aratmayan kovalamaca!

Olay, Pamukkale İlçesi Deliktaş Mahallesi’nde meydana geldi. Polis ekipleri denetim noktasında kontrol yaparken 61 AAZ 035 plakalı araçtan şüphelenerek durdurmak istedi. Aracın sürücüsü olan 24 yaşındaki M.D. polisin “dur” ihtarına uymayarak yanında bulunan 21 yaşındaki V.M. ile beraber kaçmaya başladı. Polis ekipleri şüphelilerin kaçması üzerine harekete geçerek kaçan aracı yakalamaya çalıştı.

Birçok polis ekibini peşine takan M.D. yapılan ikazlara rağmen kırmızı ışıklardan geçip durmayarak 30 kilometre boyunca kaçtı.

Sonrasında köşeye sıkışan araç polis ekipleri tarafından yakalandı. Yolcu konumunda bulunan şüphelilerden V.M. yakalanacağını anlayınca aracı terk edip yaya bir şekilde kaçmaya başladı. Ekipler V.M.'yi fazla uzaklaşmadan bir evin bahçesinde yakaladı. Daha önceden de polisten kaçıp hırsızlık olayına karıştığı ortaya çıktı.

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2021, 14:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER