Denizli'de kayıp çocuğun cansız bedeni foseptikte bulundu

Bekilli İlçesi’nde sabah saatlerinde kaybolan 5 yaşındaki 5 yaşındaki Abdullah Yeşildağ’ın cansız bedeni, birkaç saat sonra evinin yakınındaki foseptik çukurunda bulundu.

Denizli'de kayıp çocuğun cansız bedeni foseptikte bulundu

Olay, Bekilli İlçesi Üçkuyu Mahallesi'nde meydana geldi. Yakınlarının sabah saatlerinde haber alamadığı 5 yaşındaki Abdullah Yeşildağ, ailesinin her yerde aramasına rağmen bulunamadı. Yakınlarının ihbarı üzerinde bölgeye gelen jandarma ve AFAD ekipleri, Yeşildağ'ı bulmak için arama çalışması başlattı. Bölgeyi didik didik arayan ekipler evin yakınında bulunan foseptik çukurundan şüphelenerek çalışmalarını burada yoğunlaştırdı.

Yaklaşık birkaç saatin ardından ekipler çukurun içinde 5 yaşındaki çocuğun cansız bedenine rastladı. Bölgeye gelen Olay Yeri İnceleme ekipleri çalışmalarını gerçekleştirirken yakınları ise sinir krizi geçirdi. Küçük çocuğun cansız bedeni ekipler tarafından çıkartılarak Pamukkale Üniversitesi Morgu’na kaldırıldı. Abdullah Yeşildağ kesin ölüm sebebi ise yapılacak olan otopsinin ardından belli olacak.

Güncelleme Tarihi: 27 Ağustos 2021, 17:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER