Denizli’de kazayı son anda fark eden kişi ölümden kıl payı kurtuldu!

Denizli’nin Pamukkale İlçesi’nde işinden evine gitmek üzere olan 29 yaşındaki Fatih Balta, bir başka otomobilin çarptığı aracın hızla kendi üzerine geldiğini gördü. Kazayı son anda fak eden Balta, yaptığı manevra ile ölümden kıl payı kurtuldu. O anlar ise bir işyerinin güvenlik kameralarınca anbean kaydedildi.

Olay; 15 Mayıs Çarşamba Günü saat 16:40’ta, Denizli’nin Pamukkale İlçesi’ne bağlı Fatih Mahallesi’nde meydana geldi.

Denizli’deki bir cam fabrikasında çalışan Fatih Balta (29), eve dönüş yolunda bir otomobilin, park halindeki araca çarptığını ve aracın hızla kendi üzerine geldiğini fark etti.

Son anda manevra yapan Balta, ölümden kıl payı kurtuldu.

O anlar ise bir işyerinin güvenlik kameralarınca anbean kaydedilirken; otomobilin altında kalarak ezilmekten son anda kurtulan Balta, Denizli Gazetesi’ne konuştu.

Balta; “Otomobilin hemen önümdeki diğer araca çarptığını fark ettim. Duran araç üzerime geliyordu. Soğukkanlı bir şekilde hareket edip kendimi aracın geliş yönünün tersine attım. Böylece ölümden son anda kurtuldum. Daha sonra ara sokakta camiden çıkan cemaattekiler, ‘niyetli değilsen su iç’ dedi. Ben de teşekkür ederek; ‘ben iyiyim’ deyip olay yerinden uzaklaştım” dedi.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2019, 16:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER