Denizli'de yaralı bulunan taksici ifadesini değiştirdi

Denizli'de darbedilmiş olarak bulunan ve hastanede tedavi altına alınan taksi şoförü, polisin dikkati sayesinde ifadesini değiştirip kendi kendini yaraladığını itiraf etti.

Denizli'de yaralı bulunan taksici ifadesini değiştirdi

Merkezefendi ilçesindeki Badem Sokak'ta park halindeki 20 T 0294 plakalı taksinin içinde darp sonucu başından yaralanmış olarak bulunan şoför Burak Y., Denizli Devlet Hastanesi’nde tedavi edildikten sonra emniyete çağrıldı.

İlk ifadesinde sabah saatlerinde taksisine aldığı üç kişinin kendisini darbettiğini ve yaklaşık 1000 lirasını gasbedip kaçtıklarını bildiren Burak Y.'nin çelişkili yanıtlar verdiğini fark eden polis, Burak Y.'nin taksiyle geçtiği güzergahlardaki güvenlik kamerası kayıtlarını inceledi.

Alınan bilgeye göre Burak Y., ilk ifadesinin doğru olmadığını belirterek başını sert bir cisimle yaraladığını, parayı da bebeği olan kız arkadaşına harcaması için verdiğini itiraf etti.

Emniyetteki işlemlerinin ardından serbest bırakılan Burak Y. hakkında, suç uydurarak kamu görevlilerini oyalamaktan işlem yapıldığı kaydedildi.

Taksinin sahibi Vedat T., taksisinde şoför olarak çalışan Burak Y.'nin durağa dönmemesinden şüphelenip durumu polis ekiplerine bildirmiş, taksi takip sisteminden yeri belirlenen taksi, Merkezefendi ilçesindeki Badem Sokak'ta park halinde bulunmuştu.

Başından yaralanmış olarak bulunan şoför Burak Y., sağlık ekiplerince Denizli Devlet Hastanesi'ne kaldırılmıştı.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2021, 11:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER